Schema.org/Product را کشف کرده و نتایج احتمالی را کشف کنید. Structured Data چیست در Schema.org می توانید مدل های کد را کپی کنید. در پی تکرار کردن آن ، باید کد را بر روی تمایلات خاص خود تنظیم کنید.Schema.org یک طبقه بندی علمی از کد سازماندهی شده است که فهرست های عظیم وب درک می کنند.

مواردی را مشاهده می کنید که کد مشابه آن است. Structured Data چیست انواع مختلفی از اطلاعات سازمان یافته نیز وجود دارد. به عنوان مثال Open Graph (مورد استفاده توسط Facebook) و کارتهای Twitter (استفاده شده توسط Twitter).

JSON-LD چیست؟

JSON-LD یکی از نشانه های Schema.org است. این فقط یک رویکرد برای تدوین کد است. در Schema.org ، علائم مختلفی مانند Microdata یا RDFa را نیز کشف خواهید کرد. Structured Data چیست در Yoast ، ما شما را به استفاده از JSON-LD تشویق می کنیم ، به این دلیل که سایت شما را به همان اندازه که نشانه های مختلف انجام می دهد ، خراب نمی کند. علاوه بر این ، پیکربندی Google را دوست دارد. در نتیجه SEO SEO

شامل دسته ای از اطلاعات سازمان یافته JSON-LD به سایت شما است. این با نشانه‌های مختلف غیر واقعی است.

 

چرا اطلاعات سازمان یافته برای سئو قابل توجه است؟

 

اطلاعات سازمان یافته با توجه به این Structured Data چیست واقعیت که درک Google را از درک صفحات و سایت شما در مورد Google ساده تر می کند ، برای سئو قابل توجه است. Google باید کشف کند که صفحه برای نمایش آن در موارد پرس و جو ، چه چیزی را نشان می دهد. استفاده از اطلاعات سازمان یافته شبیه مکالمه با Google است و به Google اشاره کرده است که سایت شما در مورد چیست. Structured Data چیست این به رتبه بندی شما کمک می کند.

در رأس آن ، اطلاعات سازمان یافته شیوه شبیه شدن بیت شما (Structured Data چیست) را تغییر می دهد. این داده های بیشتری را به مشتری شما نشان می دهد. Structured Data چیست داده های صریح تر. همچنین ، این احتمال که مشتری بر روی نتایج شما تأثیر بگذارد ، بهبود می بخشد. Snap های بیشتر در پایان منجر به رتبه های قابل توجهی بالاتر می شوند! ما می بینیم که تعداد فزاینده ای از نتایج سازمان یافته نتایج غنی کنترل می شوند ، بنابراین باید مراقب این امر باشیم.

 

چگونه می توان از اطلاعات سازمان یافته استفاده کرد؟

 

استفاده از اطلاعات سازمان یافته دشوار به نظر می رسد ، Structured Data چیست اما همه می توانند این کار را انجام دهند – با بهترین آمادگی ممکن. شما باید کد صحیحی را بدست آورید ، باید آن کد را تنظیم کنید و برای قرار دادن آن در سایت خود به یک رویکرد نیاز دارید.

ما در حال حاضر تعداد زیادی پست در مورد Schema.org و JSON-LD تشکیل داده ایم که به شما در درک بیشتر در مورد این موضوع کمک می کند.

بدون کد ؟ استفاده از یک ماژول!

تعداد زیادی از نشانه گذاری اطلاعات سازمان یافته نیز می تواند با استفاده از ماژول ها به سایت شما اضافه شود. همانطور که اشاره شد ، SEO Yoast نتیجه مهمترین اطلاعات سازمان یافته کاربرد Structured Data برای سایت شما را در بر می گیرد. همچنین ، می توانید از مربع های محتوای Yoast SEO رایگان برای نشانه گذاری صفحات سؤالات متداول خود و چگونگی مقالات با اطلاعات سازمان یافته قانونی استفاده کنید.

 

ماژول جستجوگرها در این نزدیکی ما از اطلاعات Structured Data چیست سازماندهی شده برای نشان دادن منطقه یا مناطق بیشماری از فروشگاه شما استفاده می کند ، در حالی که ماژول جستجوگرها WooCommerce اطلاعات سازمان یافته موارد شما را بهبود می بخشد. برای به دست آوردن این قراضه غنی نیازی به تدوین کد ندارید ، شما به سادگی از ماژول ما استفاده می کنید ، ظرافت های خاصی را دور می زنید و ما این کار را Structured Data چیست برای شما انجام خواهیم داد. علاوه بر این ، ماژول های بسیار بیشتری وجود دارد که به شما در استفاده از اطلاعات سازمان یافته و بدون نیاز به نبرد با هر کد کمک می کند!

 

در Yoast ، ما یک رویکرد برتر ، بسیار ساده تر را برای شامل اطلاعات سازمان یافته با استفاده از مدیر سرمقاله مربع جدید وردپرس داریم: مربع محتوای اطلاعاتی.

 

ابزارهای جستجوی وب باعث شده است كه Structured Data چیست این موضوع فهمیده شود: یك چیز اساسی كه ضروری است از جستجو “نتایج غنی” است.

 

در حالی که در بین سئوها مشکوک است (به “Ahrefs” آیا SERP از Google دارای ترافیک از سایت شما است؟ “) مراجعه کنید ، به طور مرتب ظاهر می شود پرونده دیگری به گالری جستجوی Google اضافه می شود.

 

Google در درک تنظیم کلی محتوای یک سایت کاملاً قابل قبول است.Structured Data چیست با توجه به فریب نکات مورد علاقه یک صفحه ، با این حال – به طور معمول مهمترین داده های یک جستجوگر – خزندگان نیاز به کمک دارند. این مکانی است که اطلاعات سازمان یافته در آن وارد می شود!

در وهله اول Structured Data چیست ، “اطلاعات سازمان یافته” اصطلاحی کلی است که به هرگونه اطلاعات تلفیقی که به یک سازمان خاص تنظیم می شود ، اشاره دارد. این فقط یک موضوع سئو نیست: Structured Data چیست بانکهای اطلاعاتی اجتماعی ، یک مرکز اساسی برای محاسبه ، به اطلاعات سازمان یافته بستگی دارد. SQL – زبان پرس و جو ساختار یافته – بر اطلاعات سازمان یافته نظارت می کند.

https://iwhy.ir/%d8%b3%db%8c%d8%b1-%d8%aa%d8%a7-%d9%be%db%8c%d8%a7%d8%b2-%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-hard-link-%d8%af%d8%b1-%d9%84%db%8c%d9%86%d9%88%da%a9%d8%b3.html