یکی از مشکلات موجود در فتح این گرفتاری ها ، اتصال به ماده ای است lazy loading چیست که به صورت انباشته نشده است. این اساساً باعث می شود صفحه ای از محتوای موجود در وب سایت های خزنده وب خزنده شود. در زمانی که یک جستجوگر اینترنتی سایت را پرونده می کند ، lazy loading چیست این اتصالات را دنبال می کند و ماده ای را که می یابد پرونده می کند. این تکنیک اساساً یک سایت انباشته مبهم را به عنوان یک سایت معمولی ایجاد می کند ، در حالی که هنوز به مشتریان این امکان را می دهد که به تدریج مطالب را جمع کنند.  

موارد بارگیری تنبل

وردپرس ، یکی از مراحل برتر وبلاگ نویسی در وب ، lazy loading چیست چیدمان انباشته ای نامحدود به نام Infinite Scroll را ارائه می دهد.

همانطور که از نام ارائه می شود ، Infinite Scroll با نگاه مشتری به پایین صفحه lazy loading چیست مرتباً محتوای را جمع می کند. پاورقی این صفحه – که به طور منظم در یک صفحه وب قابل انعطاف قرار ندارد – به عنوان یک پوشش زیر ماده بیش از حد جستجو نشان داده شده است. ادعای وردپرس

این است که مشتریان به جای استفاده از روش مبتنی بر صفحه معمولی ، lazy loading چیست پست های بیشتری را هنگام توانمندسازی پیمایش بی نهایت بخوانند.

Google استراتژی متناوب را برای موارد جستجوی عکس خود اتخاذ می کند. lazy loading چیست هنگامی که مشتری به پایین صفحه نگاه می کند lazy loading چیست تصاویر حفره یا سوراخ با تصاویر کوچک ارسال می شود. پس از نشان دادن تعداد مشخصی از تصاویر ، گرفتن به مشتری اجازه می دهد تصاویر اضافی را جمع کند. با ارائه این گیرنده ، Google به جستجوی گسترده و کندی درهم می پیوندد تا بتواند رویکردی قدرتمند از نژاد صلیب را انجام دهد.

مزایای بارگذاری تنبل

جمع کردن لاغری نوعی هماهنگی بین پیشبرد انتقال مواد و هموار کردن درک مشتری نهایی پیدا می کند.

مشتریان سریعتر با محتوا ارتباط برقرار می کنند ، lazy loading چیست زیرا فقط وقتی مشتری برای اولین بار آن را باز می کند ، باید بخشی از سایت بارگیری شود.

سازمان ها نگهداری را بالاتر می دانند زیرا مواد با مراقبت از مشتری دائماً مورد مراقبت قرار می گیرند و از شانس مشتری خارج می شوند.

سازمان ها هزینه های کمتری دارایی را می بینند از آنجا که محتوا ممکن است lazy loading چیست در صورت نیاز مشتری به جای آن در همان زمان منتقل شود.

هموار سازی محتوای وب یک قطعه اساسی در شکل گیری تجربه هوس مشتری است. lazy loading چیست جمع آوری قدرت دارایی به مشتری این امکان را می دهد تا بدون جستجوی صفحات مختلف ، در مورد مواد بیشتر تحقیق کند یا به این اطمینان که برنامه آنها زنده خواهد شد ، بپردازد. افزونه lazy loading در نقطه ای که به خوبی تکمیل می شود ، انباشت بی عیب و نقص می تواند بدون تأیید مشتری در هر شرایطی ، ماده دیگری را به مشتری تحویل دهد ، آن را تصدیق می کند.

 

از جمله انباشته کردن آپتاتیکی می تواند بار سایت را سریعتر ، سرعت انتقال اضافی را ایجاد کرده و جلسات نمایشی واقعاً مداوم داشته باشد. تقریباً 50٪ کل مشتریانی که به یک سایت مراجعه می کنند فقط یک صفحه انفرادی را مشاهده می کنند. با استفاده مداوم از مواد جدید به عنوان مشتری در حال پیمایش ، جمع آوری بی حسی می تواند باعث شود این نمای انفرادی واقعاً بررسی شود.

با توجه به این واقعیت که شبیه به یک شخص لاغر ، lazy loading چیست شما در حال انجام کارهایی هستید که ترجیح می دهید آن را انجام ندهید ، این حالت انعطاف پذیری نامیده می شود. معکوس Eager Loading است ، جایی که شما بلافاصله چیزی را بارگذاری می کنید ، مدتی قبل از اینکه به آن نیاز داشته باشید.

 

در صورتی که علاقه مند هستید که چرا افراد ممکن است از انباشت ضعیف استفاده کنند ، برنامه ای را در نظر بگیرید که یک تلاش LOOOOONG را برای شروع کار کنار گذاشته است. این برنامه به احتمال زیاد یک تن انباشته اشتیاق را انجام می دهد … کارهای مختلف را از حلقه جمع می کند ، و تخمین ها را انجام می دهد و مواردی از این قبیل را قبل از اینکه مورد نیاز باشد.

در مقابل این با انباشتگی مبهم ، برنامه خیلی سریعتر شروع می شود ، اما در این صورت اولین مواقع که باید کاری را انجام دهید که نیاز به بار طولانی داشته باشد ، ممکن است یک وقفه جزئی باشد lazy loading چیست در حالی که فقط به دلیل انباشته شده است. به این ترتیب ، با انباشتگی مبهم ، شما در حین اجرای برنامه خود مدت زمان انبوه را کاهش می دهید … همچنین ، شما واقعاً ممکن است از انباشت چیزهایی که مشتری ممکن است هرگز برنامه ای برای استفاده از آن نداشته باشد ، خودداری کنید.

 

بارگذاری تنبل مفهومی است که در آن بارگیری واحد شیء را در جایی که به آن نیاز داریم به تأخیر می اندازیم. قرار دادن کلمات ساده در بارگیری شیء lazy loading چیست تقاضا به جای بارگذاری اشیاء غیر ضروری. به عنوان مثال اگر کلاس “مشتری” دارید که شیء “سفارشات” در آن جمع شده است. بنابراین می خواهید اطلاعات مشتری را بارگیری کنید اما اشیاء سفارشات را که می خواهید به تأخیر بیاندازید تا درخواست شما به آن نیاز داشته باشد ، بارگیری می کند.lazy loading چیست وجود دارد که نشان می دهد چگونه می توان از بارگیری تنبل استفاده کرد ، چگونه می توان بارگیری تنبل را اجرا کرد و مزایا و مضرات مشابهی را ارائه داد.

https://iwhy.ir/%d9%87%d8%b1-%d8%a2%d9%86%da%86%d9%87-%d8%a8%d8%a7%db%8c%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%ae%d8%a7%d8%a8-%d8%b3%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%85-%d9%85%d8%af%db%8c.html