ثبت نام

ورود

رمز عبور را فراموش کرده اید

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

لطفا نام کاربری (شناسه شما در آینده) را وارد کنید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.

لطفا برای پرسش خود از عنوان مناسب و کوتاه که مرتبط با پرسش باشد استفاده کنید.

از دسته‌بندی‌های موجود در سایت، لطفا یکی را انتخاب کنید (دسته ی مرتبط با پرسش خود انتخاب کنید)

لطفا از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، کلمات کلیدی باید مرتبط با مطلب شما باشند (پس از نوشتن هر کلمه کلیدی Enter را بزنید و یا کلمات کلیدی را با , از یکدیگر جدا کنید)نظرسنجی سوال.

  جزئیات کامل سوالتان را در بالا درج نمایید

  پایتخت ایران چه شهری است؟ (فارسی پاسخ دهید)

  با هم و ازهم یادبگیریم...

  اینجا به راحتی می‌تونید سوالات و پاسخ‌هاتون رو بدون سانسور مطرح کنید، iwhy مکانی منحصر به فرد و کاملا رایگان (برای همیشه و بدون تبلیغات) برای یادگیری و حل مشکلات است، "اینجا سوالی بدون پاسخ نمی مونه"

  Discy Latest سوالات

  نیما ۱۳۸۳
  • 0
  نیما ۱۳۸۳
  • 0

  سلام خسته نباشید من تو ps4 fatمشکلی دارم که مثلا وقتی می رم بازی gta v و ماشین میرونم لگ و افت فریم میاد اصلا تو همهی بازی ها اینطوریه ممنون میشم راههنمایی کنید

  ناشناس
  • 0
  ناشناس
  • 0

  سلام.درایورهای لپ تاپ اچ پی مدل envy 14برای ویندوز۷ رومیخواستم.درایور پک انلاین هم نصب کردم اما کافی نبود.از سایت اچ پی هم که نمیشه تحریم هستیم.چه کنم؟؟؟

  • 0

  با سلام و احترام ! یک هفته است که بعد از ایجادتغییرات در پارتیشن بندی ویندوز 7 ، نظر به نیاز مبرمی که به نصب ویندوز 98 در یکی از درایوها دارم و ظاهرا باید سیستم فایلی آن که 200گیگابایت هم ظرفیت دارد باید FAT32 fhan باشدمعهذا علیرغم بکار گیری انواع نرم افزارهای پارتیشن بندی ، موفق به تبدیل آن از NTFS kldaنمی شوم انتظار راهنمایی دارم مرسی! ...