میزبانی وب نامحدود چیست؟
“میزبانی نامحدود” به پیشنهادات میزبانی وب اشاره دارد هاست نامحدود که با ذخیره نامحدود دیسک ، انتقال داده و در برخی موارد دامنه افزونه نامحدود همراه است.

معنی این امر اینست که این ارائه دهندگان میزبانی نامحدود به شما آزادی میزبانی از وب سایت هایی را که می خواهید با قیمت مناسب (معمولاً زیر 10 دلار در ماه) ارائه می دهند.

فضای ذخیره سازی نامحدود و پهنای باند دیسک: خیلی صحیح است؟
به عنوان مثال BlueHost – شرکت BlueHost خدمات میزبانی کامل را ارائه می دهد – هاست نامحدود از میزبانی مشترک گرفته تا VPS و میزبانی اختصاصی.

اگر می خواهید برنامه Shared Hosting Plus Plan را انتخاب کنید ، می توانید وب سایت * نامحدود * را با قیمت 5.45 دلار در ماه میزبان کنید. از طرف دیگر ، شما باید حداقل 79.99 دلار در هر ماه در برنامه Standard Dedicated Plan پرداخت کنید که همراه با * محدود * 500 گیگابایت ذخیره سازی ، 4 گیگابایت رم و پهنای باند 5 TB است.

ریاضی درست کار نمی کند ، اینطور نیست؟

چرا هنگامی که همان ارائه دهنده برنامه ای نامحدود را با قیمت فقط 5.45 دلار در ماه ارائه می دهد ، ممکن است کسی یک ماه 79.99 دلار را برای برنامه میزبانی با پهنای باند محدود بپردازد؟

مثال: برنامه های میزبانی اختصاصی – هاست نامحدود منابع محدود اما هزینه بالاتر.

مثال: برنامه های میزبانی نامحدود – منابع نامحدود اما ارزان تر است.
حقیقت این است که ، شرکت های میزبان در دنیای خاص خود ، هاست نامحدود به ویژه در اصطلاحات هستند. به طور متوسط ​​غیرمستقیم ، “نامحدود” دقیقاً به همین معنی است – بدون محدودیت. هاست نامحدود با این حال ، وقتی صحبت از برنامه های میزبانی نامحدود می شود ، کاملاً درست نیست.

حقیقت این است … همیشه یک حد وجود دارد
مردم از خواب بیدار شوید و گلهای رز را بو کنید. ما در یک دنیای محدود زندگی می کنیم.

اشغال فضای فیزیکی نامحدود برای میزبانی سرورهای نامحدود غیرممکن است.
داشتن تعداد نامحدود کابل برای انتقال مقدار نامحدود از داده ها در سراسر جهان غیرممکن است
استخدام منابع انسانی نامحدود برای نگهداری سرورها و شبکه ها نیز غیرممکن است.
نامحدود چیزی نیست جز یک اصطلاح خیالی صنعتی ، لیبرال با امیاری (همچنین به عنوان استثنائات) پاشیده می شود.

جایی که سرورهای نامحدود ساخته شده اند
اینجاست که سرورها در ساخته شده اند – من این عکس را هنگام بازدید از مرکز داده های آنها در سال 2016 گرفتم (عکس های بیشتر در بررسی من). نیروی انسانی ، کابل های شبکه ، سخت افزار رایانه – هاست نامحدود همه چیز محدود است. چرا قادر به ارائه خدمات میزبانی “نامحدود” است؟
چرا شرکت های میزبان “تقلب” می کنند؟
میزبانی وب یک تجارت بسیار رقابتی است. هاست نامحدود شرکت های میزبان وب برای کسب مشتریان جدید ، تمام تلاش خود را انجام می دهند ، از جمله ارائه خدمات مهاجرت رایگان و اعتبار رایگان Google Adwords. از آنجا که “بیشتر در باور بهتر مصرف کنندگان” ، “برنامه میزبانی نامحدود” در اواسط سال 2000 به یک تاکتیک محبوب بازاریابی تبدیل شد (و اگر این را به درستی به خاطر بیاورم ، اولین کسی بود که این کار را شروع کرد).

میزبانی نامحدود چگونه کار می کند؟
بنابراین اکنون “چرا” را دارید – اکنون زمان آن رسیده است که “چگونه” را حل کنید.

اگر به سایت سایتی مراجعه کرده اید که به شما قول هاست نامحدود را برای قیمت پایین 2 دلار در ماه و فکر می کند که بالاخره می توانید یکی از ارائه دهندگان میزبانی وب را قرار دهید ، دوباره فکر کنید.

بیایید پدیده های شناخته شده را به عنوان پنهان در نظر بگیریم.

چه چیزی پرحرفی است؟
فروش بیش از حد زمانی اتفاق می افتد که یک شرکت میزبان بیشتر از آنچه که ظرفیت واقعی تأمین را داشته باشد می فروشد. شرکت های بزرگ میزبان معمولاً مقادیر غیر قابل درک ظرفیت میزبانی (لوله های پهنای باند ، سرورهای رایانه ای ، نیروی انسانی و …) را دارند که هرگز از یک وب سایت واحد تجاوز نمی کند.

در عین حال ، اکثر وب سایت ها برای اجرای روزانه فقط به منابع بسیار کمی نیاز دارند ، مانند وب سایت متوسط ​​شرکت ها. با توجه به اینکه بیشتر منابع موجود در سرورهایشان بلا استفاده هستند ، شرکت های میزبان (که میزبانی نامحدودی ارائه می دهند) بنابراین این توانایی را دارند که دوباره آن ظرفیت های میزبانی بلا استفاده را بفروشند (به عنوان یک فراتر از حد).

میزبانی نامحدود کار می کند … تا زمانی که زیاد استفاده نکنید
اکنون ، به موضوع ما می پردازیم – نحوه میزبانی وب نامحدود چگونه کار می کند.

میزبانی نامحدود در مقابل همه شما می توانید بخورید
میزبانی نامحدود در مقابل همه شما می توانید بخورید
در نظر داشته باشید که یک آگهی تبلیغاتی را برای مکان جدید بوفه همه شما می توانید بخورید و به آنجا بروید تا آن را امتحان کنید. هنگامی که به آنجا رسیدید ، یادداشتی وجود دارد که می گوید قبل از ورود باید وزن کمتری از 70 کیلوگرم (154 پوند) داشته باشید.

این گیر است.

همین امر در مورد بسیاری از برنامه های میزبانی نامحدود نیز صدق می کند هاست نامحدود شما از میزبانی وب سایت های نامحدود استقبال کرده اید و از مدت هاست که شرایط X یا Y برآورده می شوند ، میزبانی و پهنای باند نامحدود را در اختیار شما قرار می دهند.

مشکل این است که این شرایط به ندرت در حوزه بازاریابی وب سایت میزبانی وب بیان می شود. آن بخش از سایت به شما می گوید که شما در حال برنامه ریزی نامحدود هستید.

در چاپ های کوچک ، معمولاً تحت شرایط خدمات، احتمالاً یک میلیون و یک محدودیت و قوانین خانه وجود دارد.

محدودیت در خدمات میزبانی نامحدود
برای مثال:

میزبانی سرویس نامحدود
میزبانی نامحدود برای جلوگیری از “تأثیرات منفی بر سایر کاربران” (منبع) تحت محدودیت زمانی و حافظه پردازنده است.
میزبان نامحدود میزبان ToS میزبان
میزبانی نامحدود در معرض محدودیت 250،000 اینود و 1000 جدول یا 1 گیگابایت ذخیره برای هر بانک اطلاعاتی (منبع) است.
میزبان نامحدود میزبانی وب
فضای میزبان نامحدود

در معرض محدودیت و تعدادی از قوانین پایگاه داده (منبع) قرار دارد.
می توانید جزئیات بیشتری از این محدودیت ها را در بررسی  دریافت کنید.

هر ارائه دهنده میزبانی نامحدود در خارج از کشور ، قوانین خانه و محدودیت های سرور مخصوص به کاربران خود را دارد. این محدودیت ها می تواند از نظر پرس و جوهای CPU ، RAM ، Inodes ، تعداد دیتابیس های MySQL ، تعداد اتصالات پایگاه داده MySQL یا حتی بارگذاری FTP باشد – لیست ادامه دارد.

به محض اینکه وب سایت های شما در منطقه قرمز قرار گرفتند. معایب هاست نامحدود شرکت میزبان پلاگین را روی حساب شما بکشد ، یا هزینه های اضافی را به شما تحمیل می کند (و پسر آنها هزینه خواهند کرد!).

آیا میزبانی وب نامحدود شر است؟
می توانید استدلال کنید که برنامه های میزبانی زیاد و نامحدود تا حدودی غیر اخلاقی است. با این حال ، این نشان نمی دهد که شرکت میزبان مذکور کاملاً شرور است.

برای مثال ، عمل جنجالی فروش دلیل اصلی این است که ما بتوانیم این روزها خدمات میزبانی فوق العاده ارزان را در بازار داشته باشیم.

همچنین ، رفتن به “نامحدود” هرگز تصمیمی برای تجارت میزبان آسان نیست.

به عنوان مثال را در سال برگردانید ، این شرکت بیش از یک سال را صرف تهیه (از جمله استخدام کارمند جدید و سرمایه گذاری در پشتیبانی از سخت افزار) برای راه اندازی هاست نامحدود کرد. اگرچه اکنون آنها خدمات میزبانی نامحدود ارائه می دهند ، اما سرورهای آنها قابل اعتماد و کارآمد باقی مانده اند. و پشتیبانی مشتری هرگز فاقد کیفیت است.

برنت اكسلی ، بنیانگذار ، هنگامی كه شروع به ارائه میزبانی نامحدود كرد ، گفت:

می خواستم آخرین باره با برنامه ها تماس بگیرم. با این حال ، به دلیل محدودیت های پرسنلی ، ما نمی توانستیم از رشد مورد انتظار همگام باشیم. یک سال بعد ، ما سرانجام تحت نظارت و آماده تغییر برنامه هستیم. تاکنون ، من به منظور دستیابی به پشتیبانی ما ، فروش را به طور موقت کاهش می دهم. اگر تاریخ خود را تکرار کند ، تغییر نام این طرح از اساساً نامحدود به “نامحدود” باعث می شود حداقل 30٪ فروش ما افزایش یابد. ”

در یک سال گذشته ، بیشتر از آنچه در تبلیغات داشتیم ، هاست نامحدود صرف جذب هزینه کارمندان کرده ایم! این کار ما را برای سالها استخدام و آموزش فرا گرفته است تا ما را به جایی برساند که اکنون در آنجا هستیم. ما از التماس کارمندان برای اضافه کاری برای پرسیدن چه کسی می خواهد به خانه برود ، رفته ایم. همیشه فاصله زمانی برنامه ریزی را دارد ، اما در حال حاضر ، ما روزانه بیش از ده ها نفر از کارمندان را به خانه می فرستیم.

– برنت اكسلی ، موسس و مدیرعامل سابق میزبان

میزبان وب نامحدود – مقایسه و انتخاب کنید
شرکت های میزبان – حتی بهترین آن ها – در کسب و کار هستند که می توانند پول کسب کنند. اما بعضی ها ممکن است این کار را با صداقت بیشتری نسبت به دیگران انجام دهند.

اگر به دنبال یک میزبان وب “نامحدود” هستید که هاست نامحدود می توانید چندین وب سایت با ترافیک کم و با قیمت بسیار ارزان را میزبانی کنید ، در اینجا برخی از ارائه دهندگان میزبان “نامحدود” (لیست با حروف الفبا) هستند که ارزش امتحان کردن را دارند. من سالهاست که زمان و سرعت این ارائه دهندگان را ردیابی می کنم – لطفاً برای اطلاعات بیشتر روی این گزینه کلیک کرده و نظرات خود را بخوانید.

1- میزبانی A2

میزبانی نامحدود A2> برای سفارش کلیک کنید.
با میزبانی A2 می توانید یکی از چندین وب سایت را در سه برنامه میزبانی نامحدود میزبانی کنید. برنامه های توربو A2 قصد دارد کمی بازی را بالا برده و به گزینه Turbo خود دسترسی آزاد داشته باشد که ادعا می کند تا حداکثر 20 برابر سریعتر عمل می کند.

تمام برنامه های میزبانی A2 شامل تعدادی از برنامه های رایگان از مهاجرت آسان سایت و تنظیم رایگان SSL تا برخی از برنامه های رایگان دیگر که کاملاً مفید هستند هاست نامحدود مانند افزونه Optimized برای وردپرس است.

در این بررسی میزبانی A2 بیشتر بدانید.

ویژگی های میزبانی A2
میزبان نامحدود SSD
میزبان وب سایت های نامحدود
خودکار اجازه دهید نصب SSL را رمزگذاری کنیم
نرم افزار A2 Optimized
A2 امنیت پیشرفته را بهینه کرده است
طرفداران:

عملکرد عالی سرور؛ TTFB <550ms
سرور قابل اطمینان ، میزبان حداکثر تا 99.95٪ میزبان
بدون خطر – در هر زمان ضمانت برگشت پول + تخفیف ثبت نام
انتخاب 4 مکان مختلف سرور
مهاجرت وب سایت های رایگان برای اولین بار توسط تیم A2 توسط مشتریان

منفی:

مهاجرت سایت هنگام پایین آمدن هزینه دار پشتیبانی چت زنده همیشه در دسترس نیست

https://iwhy.ir/%d9%85%d9%87%d9%86%d8%af%d8%b3%db%8c-%d9%85%d8%b9%da%a9%d9%88%d8%b3-%d9%86%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d9%88-%d9%87%d8%b1-%d8%a2%d9%86%da%86%d9%87-%d8%a8%d8%a7.html