پیکربندی متخصصان وب تابلوهای کنترل کارگر را برای کمک به هر نوع مشتری ، مزایای کنترل پنل Plesk صرف نظر از چگونگی استعداد ، تسهیل می کند. چرا؟ از آنجا که به احتمال زیاد آنها در تنظیم مناسب و نظارت بر سایتها به کمک کمک می کنند. مشتری ها به جای ایجاد سفارشات گنگ ، به راحتی می توانند ایران هاست از رابط کاربری گرافیکی ساده ای استفاده کنند که فعالیت ها را انجام می دهد. در حال حاضر ، صفحه Plesk یکی از اصلی ترین تابلوهای کنترل ترافیک وب در کره زمین است.

این رابط غریزی و واضح دارد که همه می توانند راه خود را در این زمینه کشف کنند. مزایای کنترل پنل Plesk به ویژه اگر مشتری دارای تجربه وردپرس باشد از آنجا که رابط Plesk یک روش وردپرس را تا آنجا که سهولت استفاده را می پذیرد ، مشهود است در ادامه به دنبال ظرافت های برجسته مرکز پلسک باشید.

سعی کنید هنوز پلسک نداشته باشید؟

یک نقل قول Plesk دریافت کنید مزایای کنترل پنل Plesk را به صورت رایگان امتحان کنید

 

  1. پانل سرور Plesk به طور قابل تنظیم و قابل تنظیم

 

پانل سرور Plesk به طور موثر قابل تنظیم – مزایای مدیریت Plesk – Plesk

 

بنابراین به چه دلیلی پلسک اینقدر طبیعی و سر راست است؟ مزایای کنترل پنل Plesk از آنجا که وسعت وسایل مهم مهم شما برای شروع کار را می دهد – روش صحیح. ابزارهای اساسی که به شما در مقابله با کل چرخه عمر سایت شما کمک می کنند. با Plesk Onyx ، جدیدترین ، مزایای کنترل پنل Plesk می توانید ضمن جستجوی سازهای صحیح ، از صفحات کلاس برای مسیر ساده استفاده کنید.

 

گذشته از اصول Onyx ، حتی می توانید پانل سرور خود را با وسایل مختلفی مزایای کنترل پنل Plesk تغییر دهید و به طبقه بندی های داخل فهرست تقسیم شوید. اصلی ترین آن ها را در صفحه اصلی و افزودنیهای بیشتری که ممکن است در هر یک از کلاس ها داشته باشید ، قرار می دهید. مزایای کنترل پنل Plesk تعقیب خود را بر روی فرصتی خاموش که دوست دارید محدود کنید و می توانید به سرعت در چند مورد بدون درنگ بپیوندید. در اینجا چند انتخاب برتر وجود دارد:

 

چند سرور Plesk

 

Digicert SSL

 

ایمیل Premium Plesk توسط Kolab

 

ابزار وردپرس Plesk

 

علاوه بر این ، شما نیازی به پرداخت هزینه های اضافی که نیازی به آن ندارید مزایای کنترل پنل Plesk پرداخت می کنید. از آنجا که پلسک رابط کاربری خود کنترل پنل را برای شما برنامه ریزی کرده است تا فقط آنچه را که استفاده می کنید شامل شود. این وسیله ای است که با استفاده از آن طرح بدون نقط و مستقیم مزایای کنترل پنل Plesk در صفحه کارگر نگه داشته می شود. علاوه بر این ، Plesk Onyx و سایر فرم های اخیر کمک های بهتری در مورد تقویت های جدید ، به عنوان مثال ، Git ، Node.js ، Ruby و Docker ارائه می دهند.

 

  1. سطح قابل توجهی از سازگاری

 

سطح قابل توجهی از سازگاری – مزایای مدیر پلسک – پلسک

 

صفحه کارگر پلسک چهارچوبهای مختلف کاری ، مراحل مزایای کنترل پنل Plesk و نوآوری را پشت سر می گذارد. بنابراین کیفیت آن را کپی کرده و به روشی که اکثر موسسات ویندوز سرور از صفحه کنترل Plesk استفاده می کنند ، اضافه کنید. از آنجا که cPanel و دیگران سیستم عامل Windows را تقویت نمی کنند.

 

همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، صفحه کارگر Plesk فقط مختص کارگران ویندوز نیست – مزایای کنترل پنل Plesk این نیز شامل طیف گسترده ای از فرم های لینوکس است. پلسک به طور مشابه با سازهای مختلف و مراحل مختلف نیز کار می کند. مانند موارد غیرمستقیم گسترش ابزار WordPress. این در دسترس است و آماده استفاده با اکثر نسخه های Plesk Onyx است.

 

  1. مجموعه ابزارهای Admin

 

مجموعه ابزارهای سرپرست موجود – مزایای مدیر پلسک – پلسک

 

ابزارها و افزودنیهای ناظران نیز Magento ، Patchman ، CloudFlare CDN و Let’s Encrypt را شامل می شوند. شباهت با سیستم عامل های مختلف ، دستگاه ها ، برنامه ها و مراحل به مدیران اجازه می دهد مزایای کنترل پنل Plesk تا محلی را به روشی که مناسب می بینند اجرا کنند. نه تنها محدود کردن خود به گزینه های بیهوده یا ناپدید شده.

 

به مشتریان امکان دهید تا آنچه را که نیاز دارند کشف کنند و آن را به صفحه کنترل خود اضافه کنند. شما یک شرط خلط آور را تضمین می کنید که استفاده و اکتشاف آن دشوار است.

 

4- رایانه سازی و مدیریت آسان

 

رایانه سازی و سیستم های مرتب سازی پیشرفته از جمله مزایای مرکزی است مزایای کنترل پنل Plesk که پلسک به جدول می آورد. از آنجا که مدیران کارگر این فرصت را می یابند که در مواقع مجبور از تلاشها و زمان انجام کارهای عادی استفاده کنند.

 

شما می توانید Plesk را به صورت موثری در ویندوز معرفی کنید زیرا دارای رابط کاربری غریزی است. به همین ترتیب راه اندازی در لینوکس بسیار ساده است زیرا برای معرفی تنظیمات پیش فرض فقط به یک سفارش نیاز دارد. برای راه اندازی سایتی با استفاده از Plesk Onyx ، باید به صفحه Domains بروید. در وهله اول ، در ابتدا بر روی نام منطقه کلیک کنید. در آن مرحله فایلها> بانک اطلاعاتی> نصب برنامه ها> نصب وردپرس را انتخاب کنید تا از جعبه سایت جدید استفاده کنید.

 

در صورت استفاده از CMS مانند دروپال ، جوملا یا وردپرس ، مزایای کنترل پنل Plesk می توانید در عرض چند دقیقه سایتی را تهیه و ایمن سازی کنید. به سادگی بصری برای شامل ماده جدید یا برجسته های برجسته بدون تعبیه یک خط انفرادی از کد. اکثر وسایل نقلیه دارای یک تیک واحد هستند ، بنابراین شما می توانید آنها را بلافاصله تنظیم کنید.

https://iwhy.ir/%d9%87%d8%b1-%d8%a2%d9%86%da%86%d9%87-%d8%a8%d8%a7%db%8c%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%ae%d8%a7%d8%a8-%d8%b3%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%85-%d9%85%d8%af%db%8c.html