آیا می خواهید سایت وردپرس خود را تسریع کنید؟ صفحات انباشته سریع باعث بهبود تجربه مشتری ، افزایش بازدید سایت شما و کمک به سئو WordPress شما می شود. در این مقاله بهینه سازی سایت وردپرس ، ما مفیدترین نکات افزایش سرعت وردپرس را برای پشتیبانی از اجرای وردپرس و ایران هاست تسریع در سایت شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دستورالعمل های مرحله به مرحله برای بهبود سرعت و اجرای وردپرس

به هیچ وجه مانند سایر سوابق آموزشی X “بهترین ماژول رزرو وردپرس” یا تمرینهای آموزشی معمولی “نکات X برای تسریع در وردپرس” ، این مقاله یک راهنمای کامل برای ساده سازی اجرای وردپرس است.

ما سعی کردیم همه چیز را بپوشانیم از اینکه چرا سرعت قابل توجهی است ، بهینه سازی سایت وردپرس آنچه مانع از سایت وردپرس شما می شود ، و پیشرفت های قابل توجهی که می توانید برای بهبود سریع وردپرس خود بی درنگ انجام دهید.

برای ساده تر کردن ، ما یک فصل به فصل راهنمای شما را تهیه کرده ایم تا بتوانید از طریق کتابچه راهنمای نهایی ما برای تسریع در سایت وردپرسی خود به کاوش در این زمینه کمک کنید.

چرا سرعت برای سایت وردپرس شما مهم است؟ چگونه سرعت وب سایت وردپرس خود را بررسی کنیم؟ چه چیزی وب سایت وردپرس شما را کند می کند؟ اهمیت میزبانی خوب وردپرس تسریع در وردپرس در مراحل آسان (بدون برنامه نویسی) معرفی افزونه ذخیره سازی WordPress بهبود تصاویر برای بهینه سازی سایت وردپرس سرعت بهترین روش های بهینه سازی عملکرد وردپرس سایت وردپرس خود را به روز کنید فرآیندهای پس زمینه را بهبود بخشید استفاده از یک شبکه تحویل محتوا (CDN)

سعی کنید فایلهای صوتی / تصویری را مستقیماً در وردپرس بارگذاری نکنید بهینه سازی سایت وردپرس استفاده از یک موضوع بهینه شده برای سرعت از افزونه های سریعتر استفاده کنید.

کالیبراسیون وردپرس برای سرعت (پیشرفته)

مطالعات نشان می دهد که از سال 2000 تا 2016 ، ظرفیت طبیعی انسان برای تمرکز از 12 ثانیه به 7 ثانیه کاهش یافته است.

من این معنی را برای شما به عنوان صاحب سایت دریافت نمی کنم؟

شما هیچ فرصتی ایده آل برای نشان دادن مواد خود به مشتریان و ترغیب آنها به ماندن در سایت خود ندارید.

یک سایت معتدل حاکی است که مشتریان احتمالاً قبل از بارگیری سایت شما را ترک کنند.

همانطور که توسط یک بررسی متنی StrangeLoop نشان داده شده است که شامل آمازون ، گوگل و سایر مقاصد بزرگتر است ، یک تعویق 1 ثانیه در زمان بارگذاری صفحه می تواند بهینه سازی سایت وردپرس 7٪ بدبختی را در تحولات ، 11٪ بازدید آنلاین کمتر و 16٪ وفاداری مصرف کننده کاهش دهد.

چگونه سرعت سایت شما را تحت تأثیر قرار می دهد

در عوض ، Google و سایر ابزارهای جستجوی وب به تازگی مجازات سایت های کندتر را با فشار دادن آنها در لیست های فهرست بندی شده شروع کرده اند و این به معنای پایین بودن ترافیک برای سایت های معتدل است.

برای خلاصه کردن همه چیز ، در صورت نیاز به ترافیک ، بهینه سازی سایت وردپرس حامیان و درآمد بیشتر سایت خود ، در این مرحله باید سایت وردپرس خود را سریعتر کنید!

چگونه سرعت وب سایت وردپرس خود را بررسی کنیم؟

مرتباً مناقصه ها را تصور می کنند که سایت آنها خوب است ، زیرا در رایانه خود احساس تاخیر نمی کند. این یک خطای بزرگ است.

از آنجا که هر بار دیگر به سایت خود مراجعه می کنید ، برنامه های امروز مانند Chrome سایت خود را در اختیار شما قرار می دهد و به طور طبیعی وقتی شروع به تهیه یک مکان می کنید ، آن را از پیش تنظیم کنید. این باعث می شود سایت شما در یک ثانیه تقسیم شود.

به هر صورت ممکن است ، یک مشتری معمولی که از  بهینه سازی سایت وردپرس سایت شما بازدید می کند فقط به دلیل اینکه ممکن است برخورد مشابه نداشته باشد.

در واقع ، مشتریان در مناطق مختلف زمین شناسی برخورد کاملاً منحصر به فردی خواهند داشت.

به همین دلیل پیشنهاد می کنیم با استفاده از دستگاهی مانند تست سرعت وردپرس IsItWP ، سرعت سایت خود را تست کنید.

این یک دستگاه آنلاین رایگان است که به شما امکان می دهد سرعت سایت خود را تست کنید.

دستگاه تست سرعت IsItWP

بعد از اینکه تست سرعت سایت خود را اجرا کردید ، ممکن است در نظر بگیرید سرعت سایت مناسب کدام است که باید روی آن تمرکز کنم؟

مدت زمان مناسب بارگیری صفحه کمتر از 2 ثانیه است.

در هر صورت ، هر چه سریعتر بتوانید آن را بسازید ، بهتر است. چند میلی ثانیه از پیشرفت تا حد زیادی می تواند نشانگر تراشیدن نصف یا حتی یک ثانیه کامل از زمان پشته شما باشد.

چه چیزی وب سایت وردپرس شما را کند می کند؟

گزارش تست سرعت شما احتمالاً پیشنهادهای بیشماری برای توسعه خواهد داشت. بهینه سازی سایت وردپرس در هر صورت ، بخش بزرگی از آن زبان تخصصی است که درک کارآموزان دشوار است.

درک آنچه مانع سایت شما می شود ، راهی برای بهبود اجرای و حل و فصل در انتخاب های طولانی تر درخشان است.

درایورهای اساسی برای یک سایت وردپرس معتدل عبارتند از:

میزبانی وب – وقتی سرور تسهیلگر وب شما به درستی تنظیم نشده باشد ، بهینه سازی سایت وردپرس می تواند به سرعت سایت شما آسیب برساند.

https://iwhy.ir/%d9%86%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ad%d8%aa%d9%88%d8%a7-cms-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d9%88-%d9%87%d8%b1-%d8%a2%d9%86%da%86%d9%87-%d8%a8-2.html