پنج راه برای بهبود سئوی سایت شما (SEO)

برای بهبود پیشرفت سایت (SEO) از این پیشنهادات پیروی کنید و بهبود سئوی سایت تماشا کنید که سایت شما موقعیت ها را به بالاترین نقطه از نتایج خزنده وب برساند.

1. محتوای مربوطه را توزیع کنید

محتوای محرک اصلی رتبه بندی وب سایتهای خزنده شماست و بهبود سئوی سایت جایگزینی مناسب برای ماده فوق العاده وجود ندارد. ماده ای با کیفیت بهبود سئوی سایت که به صراحت برای مشتری پیشنهادی شما ایجاد شده است ، ترافیک سایت را ایجاد می کند ، که باعث بهبود موقعیت و بهبود سئوی سایت مناسب بودن سایت شما می شود. امتیازات آهنگسازی وب خود را نیشگون بگیرید.

برای هر صفحه در سایت خود ، یک عبارت خاص برای هر صفحه را بشناسید و بهبود سئوی سایت تمرکز کنید. درنظر بگیرید که چگونه ممکن است هدیه دهنده شما برای آن صفحه خاص با اصطلاحات جستجو مانند:

در صورت نیاز به رتبه بندی عبارات تماشای مختلف با سایت خود ، بهبود سئوی سایت باید برای هر عبارت اصطلاح مورد نظر خود که روی آن تمرکز می کنید ، یک صفحه وب سایت مختلف ایجاد کنید.

قرار دادن کلمات کلیدی

وقتی عبارت keyphrase بهبود سئوی سایت شما برای یک موتور جستجو صفحه مشخص انتخاب شد ، در مورد این سوالات فکر کنید:

آیا من می توانم از بخشی یا کل بیان کلمه Watch در URL بهبود سئوی سایت صفحه استفاده کنم (با استفاده از عبارات اصطلاحات در سازمان دهندگان)؟

آیا می توانم در عنوان صفحه از بخشی یا کل عبارت wordword استفاده کنم؟

آیا می توانم از بخشی یا کل بیان کلمه Watch بهبود سئوی سایت در عناوین صفحه و زیرنویس ها استفاده کنم؟

پاسخ به بله به این سؤالات می تواند موقعیت یابی فهرست وب شما را بهبود بخشد. با این حال مشترک و آسان برای درک باشید. به عنوان مثال ، شما نیازی به “ساختمان” ندارید که حداقل چندین بار در URL ظاهر شود یا مجبور به بیان مجدد چراغ های شمالی در عنوان صفحه و هر عنوان باشد. معناداری سهولت استفاده علیرغم بهبود همه چیز سایت ترامپ.

محتوا

URL ، عنوان و عناوین صفحه گذشته ، محتوا به طور کلی بهبود سئوی سایت در رتبه بندی ابزار جستجوی وب متقاعد کننده است. چندین بار در صفحه صحبت کنید – چندین بار در بخشهای باز و خاموش ، و دو تا چهار مورد دیگر از طریق محتوای باقی مانده ، بار دیگر بار دیگر از متن کلمه عبور خود استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که از ویژگیهای قوی ، ایتالیایی ، برچسب های عنوان بهبود سئوی سایت (به ویژه H1) و برچسب های مختلف تأکید برای نشان دادن این عبارات اصطلاح عطف استفاده می کنید – اما خیلی هم تلاش نکنید. شما علیرغم همه چیز ، به زبان و سبک آهنگسازی خود نیاز دارید تا به طور عادی فاش شوید. بهبود سئوی سایت هرگز از ترکیب عالی برای SEO استفاده نکنید. بهترین صفحات برای مشتری تشکیل شده اند ، نه برای خزنده وب.

2. مرتباً محتوای خود را به روز کنید

شما به احتمال زیاد دیده اید که نسبت به ماده نسبتاً محکم احساس می کنیم. ابزارهای جستجوی وب نیز همین کار را می کنند. ماده تازه تجدید شده احتمالاً بهترین نشانگر اهمیت سایت است ، بنابراین برای حفظ آن حتما مطمئن شوید. مواد خود را بر اساس جدول زمانی مشخص (به طور مثال در ترم) مرور کنید و تازه کردن ها متفاوت باشد.

3. فراداده

هنگام ساختن سایت ، هر صفحه فاصله ای بهبود سئوی سایت بین برچسب <head> برای جابجایی فوق داده یا داده های مربوط به محتوای صفحه شما دارد. به شرطی که یک صفحه وب CMS داشته باشید که در ابتدا توسط گروه وب UMC ایجاد شده است ، این اطلاعات را برای شما از قبل جمع کرده است.بهبود سئوی سایت در هر صورت ، بررسی و به روز کردن فراداده برای شما مهم است زیرا سایت شما بعد از مدتی تغییر می کند.

عنوان فوق داده

عنوان فوق داده برای عناوین صفحه که در بالاترین نقطه یک پنجره برنامه نشان داده شده است پاسخ می دهد و ویژگی موجود در جستجوگر اینترنت نتیجه می گیرد. این مهمترین فراداده در صفحه شماست.

برای افرادی که دارای سایت CMS هستند ، بهبود سئوی سایت گروه وب یک چارچوب کامپیوتری برای ساخت عنوان متا برای هر صفحه سایت وابسته به عنوان صفحه شما ایجاد کرده است. این به اهمیت استفاده از عناوین صفحه در نظر گرفته شده غنی از عبارات اصطلاحات اضافه می کند.

ابرداده تصویرگر تصویر چاپی است که ممکن است یک برنامه در بازگشت جستجوی بهبود سئوی سایت صفحه شما از آن استفاده کند. پنجره سایت خود را در نظر بگیرید – تصویر خلاصه و جذاب از آنچه در داخل است ، بهبود سئوی سایت با هدف ترغیب افراد به ورود. یک تصویر متا مناسب ، معمولاً شامل دو جمله کامل است. ایندکس های وب ممکن است به طور کلی از تصویرگری متا شما استفاده نکنند ، اما انتخاب آنها به آنها ضروری است.

ابرداده سازمان دیده بان کلمات کلیدی فقط یک بار در هر زمان طولانی بهبود سئوی سایت برای طبقه بندی رتبه بندی جستجوی اینترنت استفاده می شود. بهبود سئوی سایت به هر صورت ممکن است ، حتماً عبارات اصطلاح خود را متوجه شوید ، بهبود سئوی سایت بنابراین ضروری نیست که آنها را در ابرداده کلمات کلیدی خود وارد کنید. شما باید مجموعه ای را وارد کنید