ثبت نام

ورود

رمز عبور را فراموش کرده اید

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

لطفا نام کاربری (شناسه شما در آینده) را وارد کنید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.

لطفا برای پرسش خود از عنوان مناسب و کوتاه که مرتبط با پرسش باشد استفاده کنید.

از دسته‌بندی‌های موجود در سایت، لطفا یکی را انتخاب کنید (دسته ی مرتبط با پرسش خود انتخاب کنید)

لطفا از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، کلمات کلیدی باید مرتبط با مطلب شما باشند (پس از نوشتن هر کلمه کلیدی Enter را بزنید و یا کلمات کلیدی را با , از یکدیگر جدا کنید)نظرسنجی سوال.

  جزئیات کامل سوالتان را در بالا درج نمایید

  پایتخت ایران چه شهری است؟ (فارسی پاسخ دهید)

  با هم و ازهم یادبگیریم...

  اینجا به راحتی می‌تونید سوالات و پاسخ‌هاتون رو بدون سانسور مطرح کنید، iwhy مکانی منحصر به فرد و کاملا رایگان (برای همیشه و بدون تبلیغات) برای یادگیری و حل مشکلات است، "اینجا سوالی بدون پاسخ نمی مونه"

  1. از نردبان کابل استفاده های گسترده ای می گردد که مهم ترین و پر کاربرد ترین مورد استفاده از آن در صنعت برق و سیستم های برق کشی و کابل کشی می باشد . از نردبان کابل به منظور منتقل کردن کابل ها و سیم های برق در کارخانه ها و سوله های گوناگون می توان استفاده کرد .
   از نردبان کابل بیش تر در فضا های سر پوشیده و دارای سقف ( فضا های داخلی ) استفاده می گردد . نردبان های کابل از جنس ورق گالوانیزه می باشند و جهت مستحکم تر شدن آن ها در های سینی روی آن ها نصب می‌ شود .

   • 0
  2. نردبان کابل ساختار های فلزی پیش ساخته ای هستند که در آن دو ریل کناری به وسیله ی رینگ ها یا واحد های عرضی به یکدیگر متصل می‌شوند و از آن جا که ساختار نردبان کابل متشکل از قسمت های طولانی و مستقیم و اتصالات گوناگون است به راحتی در هنگام سیم کشی شکل پذیر هستند و در هنگام سیم کشی از اعمال هر گونه تغییری در قسمت های سازنده بی نیاز است .

   • 0
  پاسخ دهید

  پاسخ دهید

  مرور