ثبت نام

ورود

رمز عبور را فراموش کرده اید

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

لطفا نام کاربری (شناسه شما در آینده) را وارد کنید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.

لطفا برای پرسش خود از عنوان مناسب و کوتاه که مرتبط با پرسش باشد استفاده کنید.

از دسته‌بندی‌های موجود در سایت، لطفا یکی را انتخاب کنید (دسته ی مرتبط با پرسش خود انتخاب کنید)

لطفا از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، کلمات کلیدی باید مرتبط با مطلب شما باشند (پس از نوشتن هر کلمه کلیدی Enter را بزنید و یا کلمات کلیدی را با , از یکدیگر جدا کنید)نظرسنجی سوال.

  جزئیات کامل سوالتان را در بالا درج نمایید

  پایتخت ایران چه شهری است؟ (فارسی پاسخ دهید)

  با هم و ازهم یادبگیریم...

  اینجا به راحتی می‌تونید سوالات و پاسخ‌هاتون رو بدون سانسور مطرح کنید، iwhy مکانی منحصر به فرد و کاملا رایگان (برای همیشه و بدون تبلیغات) برای یادگیری و حل مشکلات است، "اینجا سوالی بدون پاسخ نمی مونه"

  چگونه معدل خود را بالا ببریم؟

  • -2

  فصل امتحاناته 🙁 …….. خیلی دوست دارم معدلم بره بالا و معدل الف بشم خیلی سخته اصلا استاد ها همکاری نمیکنن و علاوه بر اون من خودمم دوست دارم یک تحولی تو نمراتم بدم چون به علاوه افتخاری که داره خب تاثیر زیادی در اینده خودم داره 🙂 راهی هست که بتونم نمراتم بکشم بالا ؟

  1. برای ارتقای نمرات کارهای زیادی می‌‌توان انجام داد؛ اما تجربه‌ی افراد موفق نشان می‌دهد که اگر راهبردهای زیر را دنبال کنید، به طور یقین بالاترین نمره را به دست می‌‌آورید:

   * کلاس‌های غیر درسی خود را محدودتر کنید. نمی‌‌شود با ۳ روز کلاس زبان، داستان‌نویسی و… روی درس‌ها نیز متمرکز شد. ساعات مطالعه‌تان را تا جایی که می‌‌توانید افزایش دهید و بیش‌تر انرژی‌تان را روی درس خواندن متمرکز سازید.

   * راز کسب نمره، عشق و علاقه و خوب خواندن است. تا وقتی برای پدر و مادر یا معلم درس می‌‌خوانید، برای رفع تکلیف تلاش خواهید کرد. در این نوع درس خواندن‌ها، شور و کیفیتی وجود ندارد. در این صورت شما جزء آدم‌های نیمه‌موفق خواهید بود. ولی اگر به خاطر دلتان، خوب درس بخوانید، در تحصیل و کسب نمره موفق می‌‌شوید. پس عاشق کارتان باشید.

   * برای خوب خواندن، باید به کتاب درسی مسلط شوید. همه‌ی مطالب به‌ویژه درس‌های اختصاصی را به طور مفهومی و دقیق بخوانید. حتی اگر لازم بود از کتاب‌های کمک‌درسی استفاده کنید. تمام «فعالیت‌ها»، «مثال‌ها»، «فکر کنیدها»، «خود را بیازماییدها» و پرسش‌های انتهای هر فصل کتاب درسی را یک به یک و با دقت پاسخ دهید. این پرسش‌ها ارزش سؤالی زیادی دارند.

   * پس از مطالعه‌ی مفهومی و حل تمرین‌های کتاب،اشکالات خود را برطرف کنید. از نکاتی که آموخته‌اید، یادداشت بردارید، سپس تمرینات مفهومی بیش‌تری از کتاب‌های کمک‌درسی حل کنید.

   * اما حل تست! حل تست تا حدی به تسلط شما کمک می‌‌کند؛ از تست به عنوان سؤال و مسئله استفاده کنید، ولی نباید حل تست را آن هم با راه‌حل‌های تستی، جایگزین مسائل تشریحی کنید. حل تست، بیش‌تر یک اندوخته برای کنکور سال بعد است. تازه باید مراقب باشید از راه‌حل‌های کوتاه تستی برای حل مسائل تشریحی به‌ویژه سؤال‌های امتحانات نهایی استفاده نکنید.

   * وقتی می‌‌توانید به سراغ حل تست بروید که اولاً: در هیچ درسی عقب‌افتادگی نداشته باشید، ثانیاً: درس‌های‌تان را با کمک منابع، آن قدر عمیق مطالعه کرده باشید که بتوانید به‌راحتی به تمرین‌های تشریحی پاسخ دهید.

   • 1
  2. شاید یکم دیر باشه ولی فقط خیلی درس بخون
   و
   خودتو با بچه درسخونا مقایسه کن

   • 0
  3. چه گونه 20 بگیرم

   • 0
  4. بله زمان بندی کن مدت درس خوندن تو به نتیجه می رسی

   • 0
   • همیشه یه راهی برای موفق شدن هست امیدتو اصلا از دست نده و قبل از هر چیزی به خدا ایمان داشته باش مطمئن باش که با این کارت هم خدا ازت راضی میشه و هم موفقت می کنه اما به نظر من بهتره درساتو خوب بخونی و تمرکز بالایی داشته باشی بهتره اینو بدونی که هر چیزی به خودت بستگی داره☺️
    یه دوستدار

    • 1
  5. استرس باعث میشود همه چیز یادتان برود و برای امتحان میتوانید امتحاناتی که قبلا هم دادید استفاده کنید و سوالاتی هم در این بخش میتوانید بیرون اورید

   • 0
  6. نخیر هیچ امیدی به شما نیست چون باید به فکرنان باشید

   • -1
  7. شما با ارامش بیشتر میتوانید درس بخوانید و موقع امتحان و ……… خونسردی خود را کنترل کنید و نام خدا همیشه همرایتان باشد

   • -1
  پاسخ دهید

  پاسخ دهید

  مرور