ثبت نام

ورود

رمز عبور را فراموش کرده اید

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

لطفا نام کاربری (شناسه شما در آینده) را وارد کنید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.

لطفا برای پرسش خود از عنوان مناسب و کوتاه که مرتبط با پرسش باشد استفاده کنید.

از دسته‌بندی‌های موجود در سایت، لطفا یکی را انتخاب کنید (دسته ی مرتبط با پرسش خود انتخاب کنید)

لطفا از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، کلمات کلیدی باید مرتبط با مطلب شما باشند (پس از نوشتن هر کلمه کلیدی Enter را بزنید و یا کلمات کلیدی را با , از یکدیگر جدا کنید)نظرسنجی سوال.

  جزئیات کامل سوالتان را در بالا درج نمایید

  پایتخت ایران چه شهری است؟ (فارسی پاسخ دهید)

  با هم و ازهم یادبگیریم...

  اینجا به راحتی می‌تونید سوالات و پاسخ‌هاتون رو بدون سانسور مطرح کنید، iwhy مکانی منحصر به فرد و کاملا رایگان (برای همیشه و بدون تبلیغات) برای یادگیری و حل مشکلات است، "اینجا سوالی بدون پاسخ نمی مونه"

  چند روش بازاریابی مشاوران املاک وجود دارد؟

  • 0
  چند روش بازاریابی مشاوران املاک وجود دارد؟
  1. اگر بنگاه املاک تخلف کرد چه‌کار کنیم؟ چرا برای معامله ملک سراغ بنگاه‌های مشاوره املاک می‌رویم؟ چون صاحبان این مراکز به مسائل حقوقی خرید و فروش ملک آشنایی کامل دارند و می‌توانند در این زمینه به ما کمک کنند. درضمن این بنگاه‌ها می‌توانند یک مبایعه‌نامه رسمی برای ما بنویسند و کد رهگیری صادر کنند تا امکان فروش مجدد آن ملک به دیگری وجود نداشته باشد. در ازای این کار هم طبق تعرفه اتحادیه‌شان، کمیسیون دریافت می‌کنند.
   در خرید و فروش یک ملک ممکن است با مشکلات متعددی روبه‌رو شوید که مقصر آن‌ها مشاوران املاک باشند که حالا یا به شکل تعمدی یا با سهل‌انگاری این معضلات را ایجاد کرده‌اند. پس ابتدا باید یک دسته‌بندی از این مشکلات داشته باشیم تا بدانیم برای هر یک از آن‌ها باید به کدام مرجع قانونی مراجعه کنیم. اگر در زمینه نگرفتن کد رهگیری توسط بنگاه، گرفتن کمیسیون بیش از نرخ مصوب اتحادیه و بررسی نکردن مالکیت و هویت خریدار و فروشنده دچار مشکل شدید باید برای پیگیری ماجرا به اتحادیه مشاوران املاک مراجعه کنید. در حقیقت مرجع رسیدگی به این مشکلات، مسئولان اتحادیه هستند.

   • 0
  پاسخ دهید

  پاسخ دهید

  مرور