ثبت نام

ورود

رمز عبور را فراموش کرده اید

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

لطفا نام کاربری (شناسه شما در آینده) را وارد کنید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.

لطفا برای پرسش خود از عنوان مناسب و کوتاه که مرتبط با پرسش باشد استفاده کنید.

از دسته‌بندی‌های موجود در سایت، لطفا یکی را انتخاب کنید (دسته ی مرتبط با پرسش خود انتخاب کنید)

لطفا از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، کلمات کلیدی باید مرتبط با مطلب شما باشند (پس از نوشتن هر کلمه کلیدی Enter را بزنید و یا کلمات کلیدی را با , از یکدیگر جدا کنید)نظرسنجی سوال.

  جزئیات کامل سوالتان را در بالا درج نمایید

  با هم و ازهم یادبگیریم...

  اینجا به راحتی می تونید سوالاتتون رو بدون سانسور مطرح کنید و از طرفی به سوالات کاربران هم جواب بدید، iwhy مکانی منحصر به فرد و کاملا رایگان برای یادگیری و حل مشکلات است، در "سوال دارم" می تونید با طرح و پاسخ به سوالات دیگران امتیازات ویژه جمع آوری کنید و بعدا از این امتیازات استفاده نمایید. "اینجا سوالی بدون پاسخ نمی مونه"

  درخواست خرید نرم افزار

  • 0

  سلام. من تو کامپیوتر کارگاهم چند صد تا عکس از قطعات صنعتی دارم و اونا رو فایل کردم و برای همه اسم گذاشتم . زمانی که مشتری قطعه ای رو برای ساخت میاره برام پیدا کردن عکسش تو کامپیوتر بدلیل تعدد زیاد عکسها ، مشکل ایجاد کرده و وقت زیادی از من رو میگیره. به نرم افزاری احتیاج دارم که دوربینی هم ضمیمش بشه تا با جلوی دوربین قرار دادن اون قطعه ، سریع عکس فایل شده تو کامپیوتر رو برام بیاره.در ضمن تمام قطعاتی رو که مشتری برای ساخت میاره تو کامپیوتر کارگاه وجود داره./از حضور شما تقاضا دارم نرم افزاری رو برای این کار به من معرفی کنید . از زحمتی که میکشید ممنونم.

  1. سلام
   این نرم افزار به صورت پیشفرض ساخته نشده باید بدید بسازند واستون از این لینک استفاده کنید و درخواستتون رو ثبت کنید

   https://ponisha.ir/

   • 0
  پاسخ دهید

  پاسخ دهید

  مرور

  درجهت مرور بهتر وب‌سایت‌های اینترنتی و مسدود سازی: تبلیغات، پاپ آپ، اعلان، دسترسی مکانی، ویروس و ... و کاهش حجم اینترنت مصرفی، نصب مرورگر Brave توصیه می‌شود.دانلود مرورگر بدون تبلیغات Brave
  + +