ثبت نام

ورود

رمز عبور را فراموش کرده اید

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

لطفا نام کاربری (شناسه شما در آینده) را وارد کنید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.

لطفا برای پرسش خود از عنوان مناسب و کوتاه که مرتبط با پرسش باشد استفاده کنید.

از دسته‌بندی‌های موجود در سایت، لطفا یکی را انتخاب کنید (دسته ی مرتبط با پرسش خود انتخاب کنید)

لطفا از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، کلمات کلیدی باید مرتبط با مطلب شما باشند (پس از نوشتن هر کلمه کلیدی Enter را بزنید و یا کلمات کلیدی را با , از یکدیگر جدا کنید)نظرسنجی سوال.

  جزئیات کامل سوالتان را در بالا درج نمایید

  پایتخت ایران چه شهری است؟ (فارسی پاسخ دهید)

  با هم و ازهم یادبگیریم...

  اینجا به راحتی می‌تونید سوالات و پاسخ‌هاتون رو بدون سانسور مطرح کنید، iwhy مکانی منحصر به فرد و کاملا رایگان (برای همیشه و بدون تبلیغات) برای یادگیری و حل مشکلات است، "اینجا سوالی بدون پاسخ نمی مونه"

  آیا جن عاشق انسان می شود؟

  • 0

  سوالی که میخواستم مطرح کنم اینه که آیا جن ها عاشق میشوند یا خیر خب اولا این سوال برای کسایی جالبه که مطلقا به وجود جن اعتقاد داشته باشن من خودمم چون به این مساله معتقدم پرسیدم هر کی اطلاعتی داره بگه لطفا!!!

  1. شب ها وجود کسی توی اتاق رو احساس میکنم
   کسی موهامو لمس میکنه.
   در اتاق و می بندم ولی صدای راه رفتن می شنوم وقتی هم پا میشم میبینم کسی نیست.
   گاها خواب های غیراخلاقی میبینم.
   وقتی توی خونه تنها درس میخوندم احساس میکردم کسی داره از پشت ستون نگاهم میکنه ولی وقتی سرم و ميووردم بالا تا ببینم کیه سریع پنهان میشد.
   پاهایم یه دفعه داغ میشه به قدری که از خواب بیدار میشم و مجبور میشم روشون آب بریزم.
   شب ها از توی سقف یه صدایی میاد که از پای دریچه کولر اتاقم شروع میشه…. میاد جلوتر و به بالای سر من که می رسه تموم میشه اغلب از توی دیوار کنار تخت هم میاد پایین تا به کنار تختم برسه.
   یه شب هم احساس کردم کسی داره بالای سرم چیزی میخوره یه دفعه دیدم یه چیز خیلی کوچیک افتاد رو صورتم وقتی نگاه کردم دیدم پوست اناره در اتاقم هم بسته بود.
   نا گفته نماند توی سیزده سالگی سعی کرده بودم باهاشون معامله کنم حتی براشون نامه نوشته بودم…ّ…
   که ایکاش ننوشته بودم.

   • 0
  2. مسلما نمی توان به عنوان یک انسان با قطعیت درباره اجنه صحبت کرد اما به طور کلی در داستان ها و روایات گوناگونی با صحت یا بدون صحت گفته شده که اجنه هم می تواند عاشق انسان ها شوند و حتی با انسان ها ازدواج کنند و از همه مهم تر رابطه جنسی برقرار کنند.
   حتی بعضی از عارفان و فلاسفه معتقدند که اعراب از نسل جن و انسان هستند.
   اما این ها در حد روایت و نظریه هستند و نمی توان با قاطعیت قبول کرد.

   • 0
  3. حجه الاسلام آقا سید محمد ابراهیم حسینی (صدر) نقل فرمودند من در سال 1374 در روستای کرزان از توابع تویسرکان منبر می رفتم. روز تاسوعا بود. بامیزبان خود آقای محمود افشاری برای گردش به صحرا رفتیم. پدری با دو فرزندش را دیدیم که لوبیای قرمز می کاشتند. بعد از احوالپرسی سخن معجزه ائمه به میان آمد. آقای کریمی داستان جالبی نقل کرد و گفت: یکی از بچه ها به نام عباس مرد متدین و دقیق در انجام تکالیف شرعی است که با مادر و همسر خود زندگی می کند.

   روزی از محل کار خود خارج شده به سوی منزل می رود در بین راه صدای دختری به گوش میرسد که ایشان را با نام صدا می زند. وقتی که بر می گردد دختری زیبا با قیافه بسیار دلفریبی را مشاهده می کند آن دختر اظهار می کند عباس من عاشق تو شدم و در خواست ازدواج با تو را دارم. عباس با شنیدن این کلام در حالی که از اتهام مردم هراسان است که در کوچه با چنین دختری مشغول صحبت گردیده گفت: من همسر و مادری در تحت تکلف خود دارم و هیچ گونه توانایی اراده دو همسر و مادرم را ندارم. دختر اظهار می کند که من از شما توقع مخارج و غیره را ندارم بلکه نیازهای مادی شما را هم هرچه باشد برطرف خواهم کرد. عباس می گوید چون نمی خواستم در جایی که مردم متوجه بودند با او صحبت کنم تا مبادا آبرویم خدشه دار شود لذا بی اعتنایی کرده و به سوی منزل روانه شدم.

   وقتی به منزل رسیدم دیدم جلوتر از من آمده و در منزل نشسته است .گفتم: من تا به امروز اصلا تو را ندیده ام تو چطور ندیده عاشق من شده ای؟ گفت: من از طایفه جن هستم انسان نیستم ولی چه کنم عاشق و دلباخته تو شده ام از تو تقاضای ازدواج دارم و تمام زندگی تو را تضمین می کنم که با خوشبختی زندگی کنی.

   عباس می گوید او هرچه اصرار می کرد من مخالفت می کردم تا اینکه گفت: عباس من میروم تو تا فردا با مادر و همسرت مشورت کن. در همین حال مادر وهمسرم نشسته بودند گفتند: گویا تو با کسی صحبت می کنی ما که غیر از تو کسی را نمی بینیم من جریان را شرح دادم مادرم گفت: عباس جن زده نشده باشی؟

   آن روز گذشت فردا من طبق معمول به دکان رفته مشغول کار شدم ودر وقت همیشگی به خانه بر گشتم وقتی که وارد شدم دیدم باز آن دختر نشسته و منتظر است . بعد از سلام و جواب گفت : عباس! با مادر وهمسرت مشورت کردی؟ گفتم: دیروز من به تو گفتم من نیازی به ازدواج دوم ندارم و خواهش می کنم که دست از من بردار. او گفت : من در عشق تو بی قرارم و می سوزم استدعا میکنم با من ازدواج کنی و همین طور اصرار می کرد. گفتم: خلاصم کن من ابدا به ازدواج دوم تن نخواهم داد باز دیدم رهایم نمی کند ناچار برای خلاصی خود سیلی محکمی به صورتش زدم . نگاه به من کرد و گفت: اگر من چنین سیلی به تو بزنم زنده نخواهی ماند. در همین حال وقتی از من مایوس شد یک سیلی به من زد.

   دیگر نفهمیدم جریان چه شد وقتی مادر و همسرم می بینند من نقش زمین شدم مرا به پزشک می رسانند. ولی چون کاملا لال شده بودم از معالجه من نا امید می شوند. عباس بعد از مدت مدیدی با همین حال که قادر به سخن نبود زندگی می کند تا اینکه روزی آرزو می کند که به زیارت امام رضا (ع) نائل آید و این آرزو را با اشاره به نزدیکان خود می فهماند. مادر و همسر و برادری که در تهران زندگی میکرد به همراه عباس به مشهد مقدس عازم می شوند. یک هفته در مشهد می مانند و هر روز به زیارت مشرف می شوند تا اینکه روزی در منزل عباس امام رضا(ع) و امام زمان (عج) را در خواب میبیند و شفای کامل پیدا میکند.

   • 0
  4. جن به هیچ وجه تخیلی نیست وطبق قران کریم واقعیت داره.اونها قبل از خلقت انسان خلق شدن ولی درجه پایین تری از انسان دارن.زیاد عمر میکنن.
   ما برای درامان موندن از اونها مراقب یه سری از کارهامون باشیم مثل گفتن بسم الله بلند هنگام ریختن اب جوش.پس اگر به خدا و قران اعتقاد دارید باید وجود جن رو انکار نکنید.سوالی هست درخدمتم

   • -1
  5. جن وجود خارجی نداره که عاشق هم بشه

   باتشکر

   • -1
  پاسخ دهید

  پاسخ دهید

  مرور