ثبت نام

ورود

رمز عبور را فراموش کرده اید

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

لطفا نام کاربری (شناسه شما در آینده) را وارد کنید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.

لطفا برای پرسش خود از عنوان مناسب و کوتاه که مرتبط با پرسش باشد استفاده کنید.

از دسته‌بندی‌های موجود در سایت، لطفا یکی را انتخاب کنید (دسته ی مرتبط با پرسش خود انتخاب کنید)

لطفا از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، کلمات کلیدی باید مرتبط با مطلب شما باشند (پس از نوشتن هر کلمه کلیدی Enter را بزنید و یا کلمات کلیدی را با , از یکدیگر جدا کنید)نظرسنجی سوال.

  جزئیات کامل سوالتان را در بالا درج نمایید

  با هم و ازهم یادبگیریم...

  اینجا به راحتی می تونید سوالاتتون رو بدون سانسور مطرح کنید و از طرفی به سوالات کاربران هم جواب بدید، iwhy مکانی منحصر به فرد و کاملا رایگان برای یادگیری و حل مشکلات است، در "سوال دارم" می تونید با طرح و پاسخ به سوالات دیگران امتیازات ویژه جمع آوری کنید و بعدا از این امتیازات استفاده نمایید. "اینجا سوالی بدون پاسخ نمی مونه"

  دسته بندی : فرهنگ و هنر

  فرهنگ و هنر

  Discy Latest سوالات

  • 0

  من خیلی دلم می خواد مستند ایکسونامی رو ببینیم حتی حاضرم به صورت قانونی هم خریداری کنم ولی اصلا هیچ جا نیست، من ساکن تهرانم هستم ولی معلوم نیست کجاها دارها اکران میشه تازه خوندم مجوز پخش هم نداره و ممکنه اصلا پخش هم نشه، کسی هست که لینک خرید قانونی مستند ایکسونامی رو داشته باشه؟ اصلا کسی ایکسونامی رو دیده اگه دیده نظرشو بگه حس می کنم مستند جذابی هست

  • 0

  خبر داغی که چند وقته تو رسانه های شبکه اجتماعی پر شده و هنوزم ول کن این موضوع نیست ممنوع فعالیت شدن هنرمند عزیزمون محسن چاوشی هست خیلی ها نقل میکنن که علتش خوندن آهنگ خوزستان و بخاطر همینه که دیگه نمیتونه قانونی فعالیت کنه محسن چاوشی عکس العملی در صفحه خودش نشون نداد و هنوز اهنگی بعد خوزستان نخوند به نظر شما واقعا ممنوع فعالیت شده و علتش خوندن اهنگ خوزستان یا علت دیگه ایی غیر از این موزیک داره ؟

  • 0

  حیفه همچین سریالیه که سالی یه بار ساخته بشه با این وضعیتی که مردم همش غم غصه دارن باید بیشتر از سریال های طنز استقبال بشه نظر شما چیه ؟ درباره پایتخت هم همینطوره سالی یه بارم نشون میده فقط به چند قسمت کوتاه محدود شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

  بزرگ ترین گروه رپ فارسی به دلیل یک سری  از مسائل شخصی از هم جدا شدند … اما پس پرده این حرف چیه ؟ چرا گروه زد  بازی بعد از این همه مدت از هم پاشید چی باعث شد که اینطوری بشه شایعات زیادی درباره دلیل جدایی اونا خوندیم اما خبر قطعی هم وجود داره ؟

  • 0

  برام سواله که دلیل اینکه رئیس جمهور هر سال افطاری میدن چیه و اینکه کدوم یک از بازیگر ها و هنرمندا در این افطاری شرکت نکردن آیا دادن این افطاری واجبه چرا بازیگران در اینستاگرام خود اعلام عدم حضور کردند؟؟؟؟

  • 0

  خوانندگان رپ ! اجتماعی از جوان ها که شاید دارن حقشون رو میخورن ! یه مدت خبر شایعه مجوز گرفتن یاس رو پخش شده بود حتی داشت تیتراژ فیلم بارکد رو میخوند همه مراحل رو طی کرده بود اما نشد یه زمانی هم تتلو داشت کنسرت میزاشت که نشد واقعا چرا به این قشر از هنرمندا مجوز داده نمیشه؟

  • 0

  چرا کسی نمی توانست با همسران پیامبر(ص) ازدواج کند؟  خداوند بر طبق چه مصالحی آنان را از حق ازدواج محروم نموده است؟ کسی قادر جواب دادن به این پرسش من هست یا خیر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • 0

  چقدر با این استدلال که باید از حضور زنان در استادیوم‌ها به دلیل فضای غیرخانوادگی آنها، جلوگیری بشه باید ما زنا محکوم به نرفتن به ورزشگاه بشیم چرا ما خانم ها نباید به ورزشگاه بریم ؟

  • 0

  علاقه زیادی به خوانندگی مخصوصا سبک پاپ دارم اطرافیان هم خیلی از صدام تعریف میکنن  همشون بهم میگن صدات برای خوانندگی ساخته شده میخواستم بپرسم چطور میشه خواننده شد ؟