ثبت نام

ورود

رمز عبور را فراموش کرده اید

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

لطفا نام کاربری (شناسه شما در آینده) را وارد کنید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.

لطفا برای پرسش خود از عنوان مناسب و کوتاه که مرتبط با پرسش باشد استفاده کنید.

از دسته‌بندی‌های موجود در سایت، لطفا یکی را انتخاب کنید (دسته ی مرتبط با پرسش خود انتخاب کنید)

لطفا از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، کلمات کلیدی باید مرتبط با مطلب شما باشند (پس از نوشتن هر کلمه کلیدی Enter را بزنید و یا کلمات کلیدی را با , از یکدیگر جدا کنید)نظرسنجی سوال.

  جزئیات کامل سوالتان را در بالا درج نمایید

  با هم و ازهم یادبگیریم...

  اینجا به راحتی می تونید سوالاتتون رو بدون سانسور مطرح کنید و از طرفی به سوالات کاربران هم جواب بدید، iwhy مکانی منحصر به فرد و کاملا رایگان برای یادگیری و حل مشکلات است، در "سوال دارم" می تونید با طرح و پاسخ به سوالات دیگران امتیازات ویژه جمع آوری کنید و بعدا از این امتیازات استفاده نمایید. "اینجا سوالی بدون پاسخ نمی مونه"

  Discy Latest سوالات

  • 0

  سلام دوستان چند روز دیگه عازم خوزستانم شنیدم اونجا خرماهاش خیلی معروفه به همین دلیل هم برای خودم و هم برای خانوادم خواستم مقداری به عنوان سوغاتی بیارم تو اینترنت که سرچ کردم نمونه های زیادی بود و حسابی گیج شدم خواستم بپرسم چه خرمایی هست که دیر فاسد بشه و طعمش هم حسابی شیرین و بافت گوشتی داشته باشه؟

  ساحر دهانی
  • 0
  ساحر دهانی
  • 0

  با سلام.آقا این آموزش پایتون را خواستم دانلود کنم ولی سرور شما مشکل داره.خواستم بدانم تا کی این سرور را درست میکنین تا ما بتوانیم از این آموزش بهرمند شویم؟

  • 0

  سلام امروز رفتم فروشگاه محلمون یه عسل خوانسار خریدم توش موم هم داره منتها میخوام مطمئن بشم که اصله تو اینترنت یه چرخی زدم ولی مطلبی که مطمئنم کنه پیدا نکردم خواستم ببینم کسی هست که تخصصی راهنماییم کنه…

  • 0

  چند وقت پیش تو شبکه های مجازی کلیپ یه اقایی رو دیدم به اسم هانی کرده از دوستان پرسیدم گفتن این یکی از رفقای وحید مرادی بوده و خیلی ادم دعوا کن و به اصطلاح لاتیه خواستم بدونم کسی ایشون رو میشناسه یا از نزدیک دیدتش بگه کیه این اقا و داستان این همه کلیپ تو فضای مجازی چی هست…