ثبت نام

ورود

رمز عبور را فراموش کرده اید

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

لطفا نام کاربری (شناسه شما در آینده) را وارد کنید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.

لطفا برای پرسش خود از عنوان مناسب و کوتاه که مرتبط با پرسش باشد استفاده کنید.

از دسته‌بندی‌های موجود در سایت، لطفا یکی را انتخاب کنید (دسته ی مرتبط با پرسش خود انتخاب کنید)

لطفا از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، کلمات کلیدی باید مرتبط با مطلب شما باشند (پس از نوشتن هر کلمه کلیدی Enter را بزنید و یا کلمات کلیدی را با , از یکدیگر جدا کنید)نظرسنجی سوال.

  جزئیات کامل سوالتان را در بالا درج نمایید

  پایتخت ایران چه شهری است؟ (فارسی پاسخ دهید)

  با هم و ازهم یادبگیریم...

  اینجا به راحتی می‌تونید سوالات و پاسخ‌هاتون رو بدون سانسور مطرح کنید، iwhy مکانی منحصر به فرد و کاملا رایگان (برای همیشه و بدون تبلیغات) برای یادگیری و حل مشکلات است، "اینجا سوالی بدون پاسخ نمی مونه"

  دسته بندی : علوم پایه

  علوم

  Discy Latest سوالات

  • 0

  سلام.من عاشق رشته فیزیک کوانتومم یه چیزایی میدونم دربارش اما خوب هنوز اول راهم و دوست دارم کتاب های خوبی تو این زمینه بخونم دوستان اگه میشه چندتا پی دی اف در این موضوع معرفی کنید ممنون میشم(:

  • 0

  چند سالیه که خبر حذف کنکور بین مردم رد بدل می شه اما هنوز کنکور برگذار میشه و سال به سالم سخت تر می شه، اخیرا شنیدم که میگن سال بعد شاید اخرین دوره کنکور باشه و سوالات به دو سبک نظام قدیم و جدید تقسیم میشه ! به نظر خیلیا این کار درست نیست… اما چرا کنکور رو می خوان بلا فاصله بعد پایان دوره نظام قدیم پاک کنن ؟

  • 1

  وای خارق العادست واقعا چرا ؟ چرا تو دریاچه ارومیه اصلا غرق نمیشیم این دریا چه چه قابلیتی داره که از سایر دریاچه ها متمایز شده داخل دریا که چوب میندازیم اصلا نمیره پایین به نظرم بخاطر چگالی باشه این که ما تو دریاچه ارومیه غرق نمیشیم هم میتونه این باشه ؟؟؟   *توجه این سوال ممکن است حاوی اطلاعات نادرستی باشد

  • -2

  بوی خاک نم خورده ؛ ارامشی که بوی این عنصر و ترکیبش با آب بارون به ادم میده بی نظیره میدونید من عاشق این عطر هستم خیلی برام خوبه دوست دارم بدونم دلیل این مسئله رو بدونم و چرا این عطر در کویر و لب ساحل پخش نمیشه ؟

  • 0

  صاعقه دیروز برج میلاد همه رو غافلگیر کرد !! حتی چیز عجیب تر که یک کشته هم داشت که واقعا ناراحت کنندست اما دلیل این صاعقه چی بود از لحاظ علمی واقعا توده ایی از ابر ها اومده بو و این آب هوا از قبل پیش بینی شده بود ؟

  • -3

  قبلا در کنار خونمون یک شن زار بود در اثر بارون زیاد اونجا کمکم شد مردآب برام سوال شد که ایا واقعا مردآب اینطوری به وجود میاد یا این یک مدل خاصی از مرداب بودش میخوام یک مقاله در باره مرداب جمع اوری کنم ممنون میشم هر کی اطلاعات کاملی داره در اختیارم قرار بده!

  • 0

  تازه یه توله سگ خریدم همش میپره بازو منو گاز میگیره قبل اینم زیاد سگ داشتم هیچکدوم انقدر گاز نمیگرفتن اما این هم تو مدت کوتاه بهم وابسته شده هم خیلی گاز میگیره به نظر شما از روی محبته یا مشکلی داره؟