ثبت نام

ورود

رمز عبور را فراموش کرده اید

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

لطفا نام کاربری (شناسه شما در آینده) را وارد کنید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.

لطفا برای پرسش خود از عنوان مناسب و کوتاه که مرتبط با پرسش باشد استفاده کنید.

از دسته‌بندی‌های موجود در سایت، لطفا یکی را انتخاب کنید (دسته ی مرتبط با پرسش خود انتخاب کنید)

لطفا از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، کلمات کلیدی باید مرتبط با مطلب شما باشند (پس از نوشتن هر کلمه کلیدی Enter را بزنید و یا کلمات کلیدی را با , از یکدیگر جدا کنید)نظرسنجی سوال.

  جزئیات کامل سوالتان را در بالا درج نمایید

  پایتخت ایران چه شهری است؟ (فارسی پاسخ دهید)

  با هم و ازهم یادبگیریم...

  اینجا به راحتی می‌تونید سوالات و پاسخ‌هاتون رو بدون سانسور مطرح کنید، iwhy مکانی منحصر به فرد و کاملا رایگان (برای همیشه و بدون تبلیغات) برای یادگیری و حل مشکلات است، "اینجا سوالی بدون پاسخ نمی مونه"

  دسته بندی : سایر

  سایر

  Discy Latest سوالات

  • 0

  در دکوراسیون منزلی که چیدمان مدرن دارد ، مبل های شزلون راحتی و مدرن را می توانید با رنگ و طرح نسبتا متفاوت با سایر مبلمان های منزل انتخاب کنید. البته اگر فضای پذیرایی یا اتاق خواب کوچک بوده یا محلی که برای شزلون اسپرت در نظر گرفته اید، به ست مبلمان اصلی نزدیک است، بایستی از طرح و رنگ چندان متفاوتی استفاده نشود.

  • 0

  موارد استفاده از این نوع کوره فقط برای تولید زغال می باشد که با پوست گردو، بادام،خاک اره، و خاک ذغال ساخته می شود. متریال استفاده شده در این نوع کوره ها آجر (اجر فشرده یا نسوز) و خشت (کاه و گل) می باشد.کوره سنتی زغال کاملا خودسوز می باشد ، برای سوختن کوره های سنتی زغال به مواد سوختنی و مشعل نیازی نخواهید داشت . گنجایش هر واگن کوره سنتی زغال ۵۰۰ کیلوگرم است . اما بعد از روشن شدن کوره ، در فرآیند تبدیل شدن به کربن و به مرور زمان برای کربنازیسیون ، زغال ها وزن خود ...

  • 0

  نقره یک انتخاب عالی برای گردنبندها ، نیم ست نقره ، دستبندها یا موارد دیگر برای زیبایی شما است. این فلز همه کاره است و ظاهری آراسته به شما و لباس هایتان می بخشد . خرید نیم ست نقره و یا خرید یک دستبند نقره می تواند استایل شما را تکمیل کنید.

  • 0

  برای چاپ کتاب رمان خود باید ابتدا موضوع کتاب و حوزه کار خود را مشخص نمایید. سپس به سراغ انتشاراتی بروید که در حوزه شما کار می کنند. درواقع همکاری با انتشاراتی که در زمینه رمان کار می کند به نفع شماست. زیرا قطعا تجربه وی در این زمینه از شما بیشتر است. همچنین انتشاراتی که در حوزه چاپ کتب درسی یا دانشگاهی است نمی تواند در فروش کتاب شما موفق باشد و کمک خوبی برای شما نخواهد بود. سوالی که وجود دارد این است که برای رسیدن به بهترین انتشاراتی چاپ رمان از چه طریق عمل کنیم؟

  ناشناس
  • 0
  ناشناس
  • 0

  سلام ،هدفون من هیچ مشکلی نداشت و امروز یهو صدای آهنگ قطع شد و هیچ کاری نمیکنه و حتی خاموشم نمیشه و لامپ سبزش مدام خاموش روشن میشه و حتی وقتی توی شارژم میذارم ،هم لامپ قرمزش روشن میشه هم لامپ سبزش روشن خاموش میشه! مشکلش چیه؟