ثبت نام

ورود

رمز عبور را فراموش کرده اید

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

لطفا نام کاربری (شناسه شما در آینده) را وارد کنید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.

لطفا برای پرسش خود از عنوان مناسب و کوتاه که مرتبط با پرسش باشد استفاده کنید.

از دسته‌بندی‌های موجود در سایت، لطفا یکی را انتخاب کنید (دسته ی مرتبط با پرسش خود انتخاب کنید)

لطفا از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، کلمات کلیدی باید مرتبط با مطلب شما باشند (پس از نوشتن هر کلمه کلیدی Enter را بزنید و یا کلمات کلیدی را با , از یکدیگر جدا کنید)نظرسنجی سوال.

  جزئیات کامل سوالتان را در بالا درج نمایید

  پایتخت ایران چه شهری است؟ (فارسی پاسخ دهید)

  با هم و ازهم یادبگیریم...

  اینجا به راحتی می‌تونید سوالات و پاسخ‌هاتون رو بدون سانسور مطرح کنید، iwhy مکانی منحصر به فرد و کاملا رایگان (برای همیشه و بدون تبلیغات) برای یادگیری و حل مشکلات است، "اینجا سوالی بدون پاسخ نمی مونه"

  دسته بندی : سایر

  سایر

  Discy Latest سوالات

  • 0

  راهنمای سریع خرید اجاق گاز برای آشپزخانه خود اجاق گاز یکی از اجزای اصلی هر آشپزخانه است. مشخصات و نکات برجسته بسیاری در مورد اجاق گاز وجود دارد که باید قبل از خرید بهترین اجاق گاز مناسب برای خود و آشپزخانه خود به خاطر داشته باشید. مدرن ترین اجاق گازهای موجود در این روزها با فناوری نوآورانه ساخته شده اند ، بنابراین در پخت و پز گاز کمتری مصرف می کنند و به شما کمک می کنند تا در زمان کمتری آشپزی کنید و به شما این امکان را می دهد که بقیه روز خود را بیرون از آشپزخانه ...

  • 0

  با سلام من کاربر جدیدی هستم ولی سالهاست از میهن دانلود انیمیشن و فیلم دانلود می کنم . تکرار می کنم که خود فیلم و خود انیمیشن نه آموزش انیمیشن سازی و فیلم سازی و غیره ولی حالا نمی تونیم این بخش مفید رو در سایت پیدا کنم آیا با حذف بخش منظور سایت صرف فقط آموزشی شده؟

  ناشناس
  • 0
  • 0

  تیم غیر حاکم خال حکم را بازی میکند سپس تیم حاکم با اینکه حکم دارد اما غیر از خال حکم را میاندازد آیا میتواند دوباره کارت را عوض کند یا تقلب حساب میشود؟؟؟

  ناشناس
  • 1
  ناشناس
  • 1

  درودبرشما.من شخصی ضعیف ازطبقه فقیرجامعه هستم.نمیدانم ب چه دلیل الان نزدیک یک ونیم ساله حساب یارانه خانوادم توسط بانک مسدودشده.بدون پرده میگم.حتی وام یک میلیونی کرونایی هم توی اون حساب رفته.هرجابگی رفتم.افاقه نکرد.رک وبی پرده وصادقانه میگم.آیاکسی هست تاراهنماییم بکنه تا..حساب خودم راهک کنم.رمزحساب دعرم و..همه چیش پای خودم.صادقانه.پسرم سرطان داره الان معطل پول واس داروهاشم.عذاب میکشه ومن ازخجالت میشکنم.چن بارخاستم خودکشی منم ..گفتم الان ک زنده ام اینه اوضاع وای..مردمردونه لطفتون هم جبران میکنم.این عکس مریضمه

  • 0

  ببخشید ما یه کولر اسپیلت ال جی داریم, الان خراب شده و باید داکت اسپیلت بخریم. الان نیاز داریم که این کار رو هر چه سریعتر قبل از گرون شدن انجام بدیم. سایت خوبی میشناسین برای خرید داکت اسپیلت ال جی؟ لطفا پیشنهاد کنید. سایتهای مخختلفی دیدم اما قیمتشون زیاد و گارانتی خوبی هم نداشتن. لطفا کمک کنید.