ثبت نام

ورود

رمز عبور را فراموش کرده اید

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

لطفا نام کاربری (شناسه شما در آینده) را وارد کنید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.

لطفا برای پرسش خود از عنوان مناسب و کوتاه که مرتبط با پرسش باشد استفاده کنید.

از دسته‌بندی‌های موجود در سایت، لطفا یکی را انتخاب کنید (دسته ی مرتبط با پرسش خود انتخاب کنید)

لطفا از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، کلمات کلیدی باید مرتبط با مطلب شما باشند (پس از نوشتن هر کلمه کلیدی Enter را بزنید و یا کلمات کلیدی را با , از یکدیگر جدا کنید)نظرسنجی سوال.

  جزئیات کامل سوالتان را در بالا درج نمایید

  پایتخت ایران چه شهری است؟ (فارسی پاسخ دهید)

  با هم و ازهم یادبگیریم...

  اینجا به راحتی می‌تونید سوالات و پاسخ‌هاتون رو بدون سانسور مطرح کنید، iwhy مکانی منحصر به فرد و کاملا رایگان (برای همیشه و بدون تبلیغات) برای یادگیری و حل مشکلات است، "اینجا سوالی بدون پاسخ نمی مونه"

  دسته بندی : دین

  دین

  Discy Latest سوالات

  BrianEreli
  • 0
  BrianEreli
  • 0

  hi there I have just checked iwhy.ir for the ranking keywords and seen that your SEO metrics could use a boost. We will improve your SEO metrics and ranks organically and safely, using only whitehat methods, while providing monthly reports and outstanding support. Please check our pricelist here, we offer SEO at cheap rates. https://www.hilkom-digital.de/cheap-seo-packages/ Start increasing your sales and leads with us, today! regards Hilkom Digital Team support@hilkom-digital.de

  • 0

  سلام و درود من کتاب زندگانی امام حسین رو که دوجلدی هست رو دانلود کردم .جلد اول کامل بود .ولی جلد دوم دانلود نمیشه و در فایل فشرده شده خالی هست ممنون میشم اگه مشکل رو حل کنید

  • 0

  هابیل و قابیل هر دو از فرزندان ادم و هوا بودن درسته ؟ و برادر؛ خب اینا که انقدر به هم نزدیک بودن و برادر چرا به هم حمله ور شدن و قصد جون هم دیگه رو کردن؟ چه چیزی باعث این اتفاق افتاد زمانی که اولین برادر های روی زمین به اون صورت به هم نارو بزنن چه انتظاری از برادر های جدید داریم ؟

  • -1

  سوالی که میخواستم مطرح کنم اینه که آیا جن ها عاشق میشوند یا خیر خب اولا این سوال برای کسایی جالبه که مطلقا به وجود جن اعتقاد داشته باشن من خودمم چون به این مساله معتقدم پرسیدم هر کی اطلاعتی داره بگه لطفا!!!

  • 0

  سلام… متاسفانه امروز نشد روزه بگیرم رفتم کفاره روزه رو ببینم دیدم نوشته 60 روز میخواستم بدونم دلیل این قضیه رو از نظر اسلام بدونم اخه هر چیزی که در دین گفته یه حکمتی داره هر کی اطلاعات داره لطفا توضیح بده؟

  • 0

  وقت بخیر…حکم نماز و روزه مهماندار هواپیما در حال پرواز یا در جایی که چند روزی اقامت دارد چیه؟ گاهی به دلیل فشار و ارتفاع پرواز، اگه آب نخوریم ممکنه است دچار عوارض پرواز بشیم، آیا باید روزه را نگه داریم؟ و حکم مسافرانی در حال پروازند و میخواهند نماز بخوانند چیه ؟؟؟؟؟

  • 0

  اصول دین، فروع دین یعنی چی؟ لطفا توضیح بدین برام و فرق بین این دو تا رو هر کی میدونه بهم بگه؟ یک تحقیقی در درس کلام داریم میخوام بهترین ها رو جمع کنم و ارائه بدم. ممنون میشم هر کی اطلاعات داره بفرسته

  • 0

  آیا بعد از مقاربت زن هم باید غسل کند؟ این که گفته می شود هر ترشحاتی از روی شهوت بیرون بیاید نجس است آیا برای زن هم همین طور است و باید غسل کند؟ آیا بعد از هر نزدیکی باید غسل کرد این درست است؟

  • 0

  شهید به چه کسی می گویند؟ آیا مردم نظامی و غیر نظامی عراق، ژاپن، آمریکا و ایران و … که برای دفاع در جنگ کشته شدند شهید محسوب می شوند؟ تفاوت شهدای جنگ ایران با شهدای صدر اسلام چیست؟

  • 0

  سلام به هموطنان عزیز امروز که تو جنگل بودم یک مگس مدام دورم میپلکید و اذیتم میکرد خیلی کنجکاو شدم بدونم دلیل حکمت این موجود چیه چون پیامبر فرموده خلقت هر موجودی یک حکمتی داره میخوام بدونم حکمت این موجود مزاحم چیه