ثبت نام

ورود

رمز عبور را فراموش کرده اید

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

لطفا نام کاربری (شناسه شما در آینده) را وارد کنید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.

لطفا برای پرسش خود از عنوان مناسب و کوتاه که مرتبط با پرسش باشد استفاده کنید.

از دسته‌بندی‌های موجود در سایت، لطفا یکی را انتخاب کنید (دسته ی مرتبط با پرسش خود انتخاب کنید)

لطفا از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، کلمات کلیدی باید مرتبط با مطلب شما باشند (پس از نوشتن هر کلمه کلیدی Enter را بزنید و یا کلمات کلیدی را با , از یکدیگر جدا کنید)نظرسنجی سوال.

  جزئیات کامل سوالتان را در بالا درج نمایید

  پایتخت ایران چه شهری است؟ (فارسی پاسخ دهید)

  با هم و ازهم یادبگیریم...

  اینجا به راحتی می‌تونید سوالات و پاسخ‌هاتون رو بدون سانسور مطرح کنید، iwhy مکانی منحصر به فرد و کاملا رایگان (برای همیشه و بدون تبلیغات) برای یادگیری و حل مشکلات است، "اینجا سوالی بدون پاسخ نمی مونه"

  دسته بندی : اینترنت

  اینترنت

  Discy Latest سوالات

  ناشناس
  • 0
  ناشناس
  • 0

  سلام راجع به شکاندن لایسنس قالب های ژاکت نیاز به کمک دارم اگه امکانش هست بهم پیام بدین ممنون @tc_tell

  ناشناس
  • 0
  ناشناس
  • 0

  ایشون اینفلوئنسرهایی بازی و تکنولوژی در اینستاگرام هست، منم یه زمانی خیلی به این حوزه علاقه داشتم کسی تا حالا ایشون رو فالوو کرده؟ صحبتاش رو گوش دادید؟ ارزش فالو کردن داره؟ می ترسم بشه مثل بقیه و هی فرت فرت تبلیغ و استوری کنه

  ناشناس
  • 0
  ناشناس
  • 0

  به ایشون میگن واینر سبک زندگی یا Life style در اینستاگرام! خدایی ایشون چی دارند که باید الگو سبک زندگی باشه، از کی تا حالا ارایش کردن و فیلم گرفتن شدن سبک زندگی من سوالی که برام مهمه اینه که ایشون چطوری بالا اومده و الان یک میلیون و خورده ای دنبال کننده داره! کسی از گذشته ایشون اطلاع داره که کارشون چی بوده و یا به صورت کلی تحصیلاتشون چیه؟ نظر شما در موردش چیه؟ آیا واقعا این سبک زندگی به درد میخوره؟

  ناشناس
  • 0
  ناشناس
  • 0

  ایشون رو یه مدت دنبال میکردم ولی خوب راستش مشخص نشد با نظام هست نیست یا اینکه کار خودش رو میکنه، والا نفهمیدم اخر سر هم کارش چیه چند بار نشست های کاری داشت ولی هیچوقت شفاف نگفت کارش چیه اخه مگه میشه با عکاسی اینقدر در اورد که رفت سفرهای خارج کشور اونم به سبک ایشون کسی از ایشون اطلاعی یا خبری داره؟