ثبت نام

ورود

رمز عبور را فراموش کرده اید

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

لطفا نام کاربری (شناسه شما در آینده) را وارد کنید

لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.

لطفا برای پرسش خود از عنوان مناسب و کوتاه که مرتبط با پرسش باشد استفاده کنید.

از دسته‌بندی‌های موجود در سایت، لطفا یکی را انتخاب کنید (دسته ی مرتبط با پرسش خود انتخاب کنید)

لطفا از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید، کلمات کلیدی باید مرتبط با مطلب شما باشند (پس از نوشتن هر کلمه کلیدی Enter را بزنید و یا کلمات کلیدی را با , از یکدیگر جدا کنید)نظرسنجی سوال.

  جزئیات کامل سوالتان را در بالا درج نمایید

  پایتخت ایران چه شهری است؟ (فارسی پاسخ دهید)

  با هم و ازهم یادبگیریم...

  اینجا به راحتی می‌تونید سوالات و پاسخ‌هاتون رو بدون سانسور مطرح کنید، iwhy مکانی منحصر به فرد و کاملا رایگان (برای همیشه و بدون تبلیغات) برای یادگیری و حل مشکلات است، "اینجا سوالی بدون پاسخ نمی مونه"

  دسته بندی : اقتصاد

  اقتصاد

  Discy Latest سوالات

  • 0

  استارتاپ ها بیمه هم دارن؟ مثلا استارتاپ هایی که تحت حمایت شتابدهنده ها هستن از چه نوع بیمه هایی برخوردارن؟ بیمه منظورم توی حوزه کسب و کاره اصلا همچین بیمه ای هست برای استارتاپ ها؟

  ناشناس
  • 0
  ناشناس
  • 0

  از استارتاپ هایی که با حمایت شتابدهنده ها مثل همتک و ستاک شریف و پیدایش و… راه اندازی میشن هم مالیات میگیرن؟

  • 0

  توی پیدایش یه مقاله هست برای کسب و کار های اینترنتی هست لینکشو میزارم اینجا واقعا کاربردیه و تو این کرونا بدردبخوره https://peidaiesh.com/startup/%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d9%88-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d9%88-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d8%a7%d9%be/

  • 0

  مثلا یه ایده استارتاپی تو حوزه عمران یا معماری داشته باشیم از نظر بازار کاری خوبه؟ اصلا این ایده ها حمایت میشن؟ یا صرفا ایده های مربوط به کسب و کار های اینترنتی و دیجیتالی اینا حمایت میشن؟

  • 0

  من یه مطلبی رو از پیدایش خوندم برای سوالم سوالم این بود کجا سرمایه گذاری کنم؟ بورس؟ استارتاپ؟ طلا و ارز؟ ملک؟ ماشین؟ اما یه جواب درستی نرسیدم حقیقتش به نظر شما سرمایه گذاری روی کدوم بهتره؟

  • 0

  بنظرتون کرونا چقدر تونست ضرر بزنه به استارتاپ ها و کسب و کار ها؟ با توجه به مطالبی که پیدایش گفته بنطر من که اتفاقا استارتاپ هایی مثل دیجی کالا اینا خیلی پیشرفت کردن و باعث رشدشون شده  و شناخته شدن از طرفی بعضی استارتاپ ها که تو حوزه اینترنت و دیجیتالی اینا نبودن ضرر بدی کردن و ضربه خوردن