بهبود تصاویر وب روشی است بهینه سازی تصویر سایت برای انتقال تصاویر عالی در چیدمان صحیح ، اندازه گیری ، اندازه و اهداف در ضمن نگه داشتن کمترین اندازه قابل تصور.
تقویت تصویر باید در شیوه های مختلف امکان پذیر باشد ، خواه با تغییر اندازه تصاویر رزرو یا بسته بندی اندازه.، یک ابزار بهینه سازی تصویر خرد را وارد کنید ، که تصاویر را با استفاده از یک محاسبه فشار روشنگری به روز می کند  این شرکت با یک انتقال مواد در سراسر جهان (CDN) برای انتقال سریعتر همراه شده و می تواند عملکرد سایت شما را بطور اساسی بهبود بخشد
“کلمات به طور کلی نمی توانند تصویری را انجام دهند” ، که بدون شک معتبر است. ما دوست داریم با تصاویر مخالف با کلمات در ارتباط باشیم. اهمیت تصاویر در مشاغل اینترنتی ، مسافرت و سایتهای رسانه ای به مرور زمان گسترش یافته است. بهینه سازی تصویر سایت همانطور که توسط HTTP Archive نشان داده شده است بهینه سازی تصویر سایت در حالت عادی ، حدود 64٪ از وزن سایت شامل تصاویر است. به شرط اینکه بتوانیم از کاهش اندازه این تصاویر بدون کاهش کیفیت تصویر استفاده کنیم ، در این مرحله تأثیر آنی و مثبتی بر میزان بارگذاری صفحه و تجربه مشتری از میهمانان در سایت های شما خواهد داشت.

طبق گفته های نیمی از مشتری ها مقصد هایی را دوست دارند بهینه سازی تصویر سایت که در کمتر از 2 ثانیه بارگیری می کنند. در صورتی که این صفحه بیش از 3 ثانیه طول بکشد تا عملا 40٪ از مهمانها به طور کلی آن سایت را ترک کنند ، از این طریق نرخ پراکندگی را افزایش می دهد. بهبود تصویر پاسخ اصلی برای این مسئله است


ساده سازی تصویر

یک مورد از ساده سازی عکس و محصول زراعی

اهمیت بهینه سازی تصاویر در وب سایت

اهمیت تصاویر در ارتباط مشتری با موارد شما نشان داده شده است. به شرطی که سایت شما بیش از 3 ثانیه طول بکشد تا پشته شود ، بهینه سازی تصویر سایت مشتریان موظف به تسلیم آن هستند که این امر باعث افزایش چشمگیر نرخ باب شما می شود و در پایان بر تحولات شما تأثیر می گذارد.
در اینجا پاسخ های مناسب وجود دارد – ساده سازی تصویر به بهبود سرعت بارگیری صفحه کمک می کند ، از موقعیت یابی سئو سایت ها پشتیبانی می کند و تجربه مشتری را بهبود می بخشد.
چگونه می توانیم اهمیت بهبود تصاویر وب را با جزئیات مطالعه کنیم:
سرعت بار صفحه را بهبود می بخشد
سرعت بارگذاری صفحه اندازه گیری زمانی است بهینه سازی تصویر سایت که یک صفحه برای پشته کردن آن جمع می کند. این به متغیرهای متعددی متکی است که از میزبان سایت شما به قالب و ساختار سایت گسترش می یابد. سایتهای دارای سرعت بار کمتر از 2 ثانیه بطور کلی مورد توجه مشتریان قرار می گیرند. در امتداد این سطرها ، به شرط خاموش کردن 64٪ از وزن سایت شما که تصاویر است ، می توانید سرعت سایت خود را بهبود ببخشید.

این امر به مهمانان سایت شما سریعتر برخورد می کند ، بهینه سازی تصویر سایت در این راستا مشتری های بیشتری با مورد و امور شما مرتبط می شوند. دستگاه های بی شماری وجود دارند که می توانند به شما در تجزیه سرعت بارگذاری صفحه کمک کنند ، به عنوان مثال ، صفحه PageSpeed Insights ، تست صفحه وب و آنالایزر وب سایت ImageKit ، که تجربیات کاملی در مورد صفحه شما به شما ارائه می دهد.

برای دانلود اینفوگرافیک به شرح جزئیات 20+ بهینه سازی تصویر سایت در مورد چگونگی تأثیر سرعت سایت شما در اینجا ضربه بزنید. این اینفوگرافیک توسط میزبان دادگاه ساخته شده است و اولین وبلاگ در مورد میزبانی دیوان در رابطه با تأثیر سرعت بار در سایت شما صحبت می کند.
آخرین باری را که تصویری را به سایت خود منتقل کرده اید در نظر بگیرید. شانس این است که شما آن را از وب سایت عکاسی سهام بارگیری کنید ، آن را به پس زمینه صفحه وب خود منتقل کنید ، و سپس آن را به صفحه جاسازی کنید.
این باعث می شود یک تصویر درخشان از بهبود تصویر بهینه سازی تصویر سایت ، درست باشد؟ نه دقیقا.
شما یک وزن توپ بولینگ ماموت را در سایت خود قرار داده اید که مانع سرعت صفحه می شود. علاوه بر این ، ابزارهای جستجوی وب نمی توانند تصاویر شما را بدون متن alt جستجو کنند.
ما باید آن را تغییر دهیم.
بیش از 20٪ از نگاه وب ایالات متحده ، مطابق اطلاعات مربوط به سال 2018 از Jumpshot ، در Google تصاویر رخ می دهد.

تازه کارها و کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو بهینه سازی تصویر سایت متوجه می شوند که به روزرسانی تصاویر برای سایت شما به ارزش زمان صرف شده است.alt ، فشرده سازی تصاویر و چند مورد دیگر از SEO می باشد.بدون ساده سازی تصویر ساده ، شما در جستجوی منابع مهم SEO هستید.

https://iwhy.ir/%d9%87%d8%b1-%d8%a2%d9%86%da%86%d9%87-%d8%a8%d8%a7%db%8c%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%a8%d9%87%d8%a8%d9%88%d8%af-%d8%b3%d8%a6%d9%88%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a8.html

شباهت دارد که فهرستهای وب در حال جدا شدن بهینه سازی تصویر سایت با و برای هیچ چیز نیستند. در هر صورت ، شما فقط را می گیرید. هنگامی که در تمام واقعیت ، بهتر است غوطه ور شود