خوب این اولین کتاب یک نویسنده ایرانی در زمینه رشد شخصی، کسب و کار و مدرس شدن بود، همین ابتدا بذارید اعلام کنم که خیلی عالیه که یک ایرانی وارد این حوزه ها میشه و صمیمانه آرزو می کنم در این مسیر موفق باشند.


اما بریم سراغ نقد و بررسی کتاب مدرس مرجع

راستش به صورت کلی مطالب خوبی توی کتاب گفته شده بود و بدون شک خوندنش می تونه به شما در مسیر مدرس شدن کمک کنه، اما سطح کتاب قابل قبول نبود و میشه گفت آقای بقوسیان کتاب رو تنها در 10 روز نوشته!

“همین کتابی که می خوانید تقریبا در 10 روز نوشته شده است!”
بقوسیان، مدرس مرجع، صفحه 118

باید خدمت ایشون عرض کنم که شاید برای داشتن یک کتاب میشه 10 روز و یا حتی کمتر زمان گذاشت ولی برای نوشتن یک کتاب عالی مسلما جوابش خیر هست!

به همین دلیل وقتی بنده با کتاب هایی که تاکنون خوندم مقایسه می کنم به راحتی میشه گفت اگر کتاب مدرس مرجع 10 روز زمان برده قاعدتا کتاب “خرید شناسی مارتین لیندستروم” حداقل یک سال زمان برده! و البته به همین دلیل هم هست وقتی این کتاب را مطالعه می کنید از لحظه لحظه آن لذت می برید.

نقاط مثبت کتاب مدرس مرجع

مواردی مانند محصولات زنجیره ای، کارت تبلیغ سایر محصولات و محصول ارزان رد نشدنی نکات بسیار خوبی بودند که قطعا از بینش و تجربیات نویسنده نشات می گرفتند و چه عالی می شد اگر جناب بقوسیان با وسواس بیشتر مطالب را تهیه می کردند.
امتیاز کتاب مدرس مرجع
من بابت این کتاب مبلغی پرداخت کردم و مسلما از این کار هم پشیمون نیستم و البته همانطور که آقای بقوسیان مطرح کردند؛ هر کتابی بخونید حتما نکات خوبی به همراه داره ولی حتما در انتخاب کتاب وسواس باشید!.

من به این کتاب امتیاز 3 از 10 می دم.

صمیمانه برای این نویسنده عزیز آرزوی موفقیت روزافزون دارم

مشخصات کتاب

نام: مدرس مرجع

نویسنده: ژان بقوسیان

تعداد صفحات: 183

انتشارات: کلید آموزش