ثبت نام کنید

ورود

فراموشی رمز عبور

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ آدرس ایمیل خود را وارد کنید، یک ایمیل حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال می شود.

ورود

ثبت نام کنید

محتوای ثبت نام

دسته بندی : فرهنگ و هنر

فرهنگ و هنر

پرسش
خبر داغی که چند وقته تو رسانه های شبکه اجتماعی پر شده و هنوزم ول کن این موضوع نیست ممنوع فعالیت شدن هنرمند عزیزمون محسن چاوشی هست خیلی ها نقل میکنن که علتش خوندن آهنگ خوزستان و بخاطر همینه که دیگه نمیتونه قانونی فعالیت کنه محسن چاوشی عکس العملی در صفحه خودش نشون نداد و هنوز اهنگی بعد خوزستان نخوند به نظر شما واقعا ممنوع فعالیت شده و علتش خوندن اهنگ خوزستان یا علت دیگه ایی غیر از این موزیک داره ؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 305 بازدید

پرسش
حیفه همچین سریالیه که سالی یه بار ساخته بشه با این وضعیتی که مردم همش غم غصه دارن باید بیشتر از سریال های طنز استقبال بشه نظر شما چیه ؟ درباره پایتخت هم همینطوره سالی یه بارم نشون میده فقط به چند قسمت کوتاه محدود شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 250 بازدید

پرسش
بزرگ ترین گروه رپ فارسی به دلیل یک سری  از مسائل شخصی از هم جدا شدند ... اما پس پرده این حرف چیه ؟ چرا گروه زد  بازی بعد از این همه مدت از هم پاشید چی باعث شد که اینطوری بشه شایعات زیادی درباره دلیل جدایی اونا خوندیم اما خبر قطعی هم وجود داره ؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 5 پاسخ ها 827 بازدید

پرسش
برام سواله که دلیل اینکه رئیس جمهور هر سال افطاری میدن چیه و اینکه کدوم یک از بازیگر ها و هنرمندا در این افطاری شرکت نکردن آیا دادن این افطاری واجبه چرا بازیگران در اینستاگرام خود اعلام عدم حضور کردند؟؟؟؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 299 بازدید

پرسش
خوانندگان رپ ! اجتماعی از جوان ها که شاید دارن حقشون رو میخورن ! یه مدت خبر شایعه مجوز گرفتن یاس رو پخش شده بود حتی داشت تیتراژ فیلم بارکد رو میخوند همه مراحل رو طی کرده بود اما نشد یه زمانی هم تتلو داشت کنسرت میزاشت که نشد واقعا چرا به این قشر از هنرمندا مجوز داده نمیشه؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 299 بازدید

پرسش
چقدر با این استدلال که باید از حضور زنان در استادیوم‌ها به دلیل فضای غیرخانوادگی آنها، جلوگیری بشه باید ما زنا محکوم به نرفتن به ورزشگاه بشیم چرا ما خانم ها نباید به ورزشگاه بریم ؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 277 بازدید

پرسش
علاقه زیادی به خوانندگی مخصوصا سبک پاپ دارم اطرافیان هم خیلی از صدام تعریف میکنن  همشون بهم میگن صدات برای خوانندگی ساخته شده میخواستم بپرسم چطور میشه خواننده شد ؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 299 بازدید

پرسش
در فرهنگ جاری مان، گفت و گو را کنشی فضیلت مندانه نمی دانیم و مهارت گفت و گو نداریم بیشتر سوق به دعوا داریم و کمتر اهل صحبتیم شاید از کم خوانی کتاب باشد اما چرا...چرا کتاب نمی خوانیم ؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 268 بازدید

پرسش
روز بخیر میخواستم بدونم مبحث کاریزماتیک که این روز ها انقدر روی زبان همه هست یعنی چه ٰ این چیه که همه دنبال به دست اوردن اون هستن ایا اتسابیه یا انتسابی ؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 264 بازدید

می خوای از محبوب ترین سوالات مردم مطلع بشی!؟

 

برای دریافت سوالات بصورت ماهیانه به همراه پاسخ کافیه ایمیل خود را در زیر وارد نمایید

عالی بود حالا از سایت لذت ببر