ثبت نام کنید

ورود

فراموشی رمز عبور

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ آدرس ایمیل خود را وارد کنید، یک ایمیل حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال می شود.

ورود

ثبت نام کنید

محتوای ثبت نام

دسته بندی : علوم

علوم

پرسش
سلام.من عاشق رشته فیزیک کوانتومم یه چیزایی میدونم دربارش اما خوب هنوز اول راهم و دوست دارم کتاب های خوبی تو این زمینه بخونم دوستان اگه میشه چندتا پی دی اف در این موضوع معرفی کنید ممنون میشم(:
بسته شده 0
3 ماه 9 پاسخ ها 144 بازدید

پرسش
سلام ببخشید من دهم هستم می خوام از این تابستون واسه کنکور بخونم اما نمیدونم زیراباید طوری بخونم که اصلا یادم نره کسی اگه پیشنهاد داره ممنون میشم
حل شده 0
5 ماه 4 پاسخ ها 168 بازدید

پرسش
چند سالیه که خبر حذف کنکور بین مردم رد بدل می شه اما هنوز کنکور برگذار میشه و سال به سالم سخت تر می شه، اخیرا شنیدم که میگن سال بعد شاید اخرین دوره کنکور باشه و سوالات به دو سبک نظام قدیم و جدید تقسیم میشه ! به نظر خیلیا این کار درست نیست... اما چرا کنکور رو می خوان بلا فاصله بعد پایان دوره نظام قدیم پاک کنن ؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 280 بازدید

پرسش
وای خارق العادست واقعا چرا ؟ چرا تو دریاچه ارومیه اصلا غرق نمیشیم این دریا چه چه قابلیتی داره که از سایر دریاچه ها متمایز شده داخل دریا که چوب میندازیم اصلا نمیره پایین به نظرم بخاطر چگالی باشه این که ما تو دریاچه ارومیه غرق نمیشیم هم میتونه این باشه ؟؟؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 1364 بازدید

پرسش
بوی خاک نم خورده ؛ ارامشی که بوی این عنصر و ترکیبش با آب بارون به ادم میده بی نظیره میدونید من عاشق این عطر هستم خیلی برام خوبه دوست دارم بدونم دلیل این مسئله رو بدونم و چرا این عطر در کویر و لب ساحل پخش نمیشه ؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 893 بازدید

پرسش
صاعقه دیروز برج میلاد همه رو غافلگیر کرد !! حتی چیز عجیب تر که یک کشته هم داشت که واقعا ناراحت کنندست اما دلیل این صاعقه چی بود از لحاظ علمی واقعا توده ایی از ابر ها اومده بو و این آب هوا از قبل پیش بینی شده بود ؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 380 بازدید

پرسش
قبلا در کنار خونمون یک شن زار بود در اثر بارون زیاد اونجا کمکم شد مردآب برام سوال شد که ایا واقعا مردآب اینطوری به وجود میاد یا این یک مدل خاصی از مرداب بودش میخوام یک مقاله در باره مرداب جمع اوری کنم ممنون میشم هر کی اطلاعات کاملی داره در اختیارم قرار بده!
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 694 بازدید

پرسش
تازه یه توله سگ خریدم همش میپره بازو منو گاز میگیره قبل اینم زیاد سگ داشتم هیچکدوم انقدر گاز نمیگرفتن اما این هم تو مدت کوتاه بهم وابسته شده هم خیلی گاز میگیره به نظر شما از روی محبته یا مشکلی داره؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 294 بازدید

پرسش
چرا هر حرف و اتهامی به ایران روا داشتن بدون هزینه است؟ افرادی هستن حتی نمی‌توانن بگن که ایران کجای کرۀ زمین است، ولی هر چی می‌خوان نسبت می‌دن؛ چرا؟ چون بود و نبود ایران برای آن‌ها اهمیت نداره. کدوم کشور و صنعت و شرکت به ما نیازمند است؟ کدوم کشور از ما می‌ترسد؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 2 پاسخ ها 271 بازدید

پرسش
یکی از سوزش های متداولی که در آشپزی کردن به وفور ممکن است برای شما پیش بیاید ، سوزش چشم با پیاز است. هنگامیکه دارید پیاز را رنده می کنید یا مخصوصا هنگامیکه دارید آنرا سرخ میکنید این سوزش چشم بیشتر مشخص می شود. لطفا بگید علت ایجاد این سوزش چیست؟
در انتظار پاسخ 0
2 سال 1 پاسخ 244 بازدید

می خوای از محبوب ترین سوالات مردم مطلع بشی!؟

 

برای دریافت سوالات بصورت ماهیانه به همراه پاسخ کافیه ایمیل خود را در زیر وارد نمایید

عالی بود حالا از سایت لذت ببر