ثبت نام کنید

ورود

فراموشی رمز عبور

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ آدرس ایمیل خود را وارد کنید، یک ایمیل حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال می شود.

ورود

ثبت نام کنید

محتوای ثبت نام

دسته بندی : سایر

سایر

پرسش
سلام کف کولرمون سوراخ شده کسی تا حالا این مشکل رو داشته؟ نمی خوام عوضش کنم راه حلی داره؟ ممنون میشم اگر کسی تجربه سوراخ شدن ته کولر داره جواب بده
0
2 روز 0 پاسخ ها 8 بازدید

پرسش
سلام  من یه فیلم از تدریس استاد دارم که استاد گفته تایپش کنید میخواستم ببینم نرم افزاری هست که بتونم فیلم تدریس استاد رو به متن تبدیل کنم
در انتظار پاسخ 0
6 روز 1 پاسخ 20 بازدید

پرسش
من شنیدم که ایران داره با آمریکا مذاکره میکنه، واقعیت داره، گویا آمریکا هم از خداشه برای مذاکره اخه ترامپ دنبال ژست تبلیغاتی هست برای انتخابات بعدی کسی از این موضوع اطلاع داره؟  
0
3 ماه 0 پاسخ ها 146 بازدید

پرسش
روستای نمره یک در 4 کیلومتری شهرستان امیدیه .خوزستان .ایران می باشد که از قسمت نمره یک بالا نمره یک پایین وچادرا (چادر نشین ها) از منازل سازمانی و شهرک های اولیه اسکان کارکنان شرکت نفت بوده است که قدمت آن با پیدایش نفت در منطقه آغاجاری برابر است با حدود صد سال. ظاهرا در منازل کواتر نمره یک بالا کارگران هندی و در منازل نمره یک پایین کارگران ایرانی اسکان داشتند. این منطقه از چند بخش تشکیل می شد، نمره یک بالا، نمره یک پایین، چادر ها، لین های مسجد و لین مدرسه. ...
در انتظار پاسخ 0
10 ماه 1 پاسخ 183 بازدید

پرسش
وحید مرادی رو نمی شناختم اما خبر وتش کل فضای مجازی رو گرفته اخه تو این هاگیر واگیر و ناراحتی مردم چی شد که یکی فوت کرده و تا این حد سر صدا کرده روزانه ادمای زیادی فوت می کنن اما این یکی خیلی سر صدا کرده یعنی علت خاصی داشته که فوت کرده جریانش چیه ؟
در انتظار پاسخ 0
11 ماه 1 پاسخ 181 بازدید

پرسش
یکی از دلایل این که ایران در عراق و سوریه می جنگه مطمئنا دفاع از مرز های خودمونه و این که عراقی ها و سوری ها برادران مسلمان ما هستند و کمک کردن به اونا واجب هستش اما به جز اینا کمک هایی که میشه میتونه دلیل دیگه ایی داشته باشه شایعه های زیادی هر کدوم از ما تو کوچه خیابون می شویم به نظرتون دلیل دیگه ایی وجود داره یا هموناست فقط ؟
در انتظار پاسخ 0
11 ماه 1 پاسخ 150 بازدید

پرسش
یادمه چند وقت پیش یکی بهم گفت هنوز هیچکی نتونسته رکورد تعداد گل های علی دایی رو بشکونه ؟ برام جالب شد که بفهمم تعداد گل هایی ملی رونالدو یعنی از بازیکن ایرانی ما کمتره ؟ یه ایرانی رکورد داره : ) حالا تعداد گلایی که رونالدو برای تیم ملیش زده چقدره ؟ کسی می دونه ؟
در انتظار پاسخ 0
11 ماه 1 پاسخ 164 بازدید

پرسش
دلیل اینکه به شیر میگن سلطان جنگل چیه ؟ کنجکاو شدم امروز که بدونم دلیل این نام گذاری چیه و چه برتری نسبت به بقیه حیوانات جنگل داره تا این نام رو براش قرار دادن کسی میدونه ؟
در انتظار پاسخ 0
12 ماه 1 پاسخ 191 بازدید

پرسش
سلام من یک مرد هستم با توانایی روابط اجتماعی پایین و حتی ارتباط با هم جنس خودم هم برایم خیلی سخت است اما میخواهم بدانم در جاهایی که خانم ها هستند یا وقتی از کسی خوشم میاد چگونه جذب خودم کنمش؟
در انتظار پاسخ 0
12 ماه 1 پاسخ 204 بازدید

پرسش
سلامخانمی هستم و خیلی در ارتباط با مرد ها و صحبت با انها خجالتی هستم و همین هم موجب شده که کسی با من ازدواج نکند و مرد ها از من خوششان نیاید و من همیشه در همه جمع ها تنها بمانم لطفا کمکم کنید.
در انتظار پاسخ 0
12 ماه 1 پاسخ 183 بازدید

می خوای از محبوب ترین سوالات مردم مطلع بشی!؟

 

برای دریافت سوالات بصورت ماهیانه به همراه پاسخ کافیه ایمیل خود را در زیر وارد نمایید

عالی بود حالا از سایت لذت ببر