ثبت نام کنید

ورود

فراموشی رمز عبور

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ آدرس ایمیل خود را وارد کنید، یک ایمیل حاوی لینک بازیابی رمز عبور برای شما ارسال می شود.

ورود

ثبت نام کنید

محتوای ثبت نام

دسته بندی : دین

دین

پرسش
سلام و درود من کتاب زندگانی امام حسین رو که دوجلدی هست رو دانلود کردم .جلد اول کامل بود .ولی جلد دوم دانلود نمیشه و در فایل فشرده شده خالی هست ممنون میشم اگه مشکل رو حل کنید
حل شده 0
4 هفته 7 پاسخ ها 112 بازدید

پرسش
هابیل و قابیل هر دو از فرزندان ادم و هوا بودن درسته ؟ و برادر؛ خب اینا که انقدر به هم نزدیک بودن و برادر چرا به هم حمله ور شدن و قصد جون هم دیگه رو کردن؟ چه چیزی باعث این اتفاق افتاد زمانی که اولین برادر های روی زمین به اون صورت به هم نارو بزنن چه انتظاری از برادر های جدید داریم ؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 2 پاسخ ها 312 بازدید

پرسش
سوالی که میخواستم مطرح کنم اینه که آیا جن ها عاشق میشوند یا خیر خب اولا این سوال برای کسایی جالبه که مطلقا به وجود جن اعتقاد داشته باشن من خودمم چون به این مساله معتقدم پرسیدم هر کی اطلاعتی داره بگه لطفا!!!
در انتظار پاسخ 0
1 سال 4 پاسخ ها 574 بازدید

پرسش
سلام... متاسفانه امروز نشد روزه بگیرم رفتم کفاره روزه رو ببینم دیدم نوشته 60 روز میخواستم بدونم دلیل این قضیه رو از نظر اسلام بدونم اخه هر چیزی که در دین گفته یه حکمتی داره هر کی اطلاعات داره لطفا توضیح بده؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 313 بازدید

پرسش
وقت بخیر...حکم نماز و روزه مهماندار هواپیما در حال پرواز یا در جایی که چند روزی اقامت دارد چیه؟ گاهی به دلیل فشار و ارتفاع پرواز، اگه آب نخوریم ممکنه است دچار عوارض پرواز بشیم، آیا باید روزه را نگه داریم؟ و حکم مسافرانی در حال پروازند و میخواهند نماز بخوانند چیه ؟؟؟؟؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 310 بازدید

پرسش
اصول دین، فروع دین یعنی چی؟ لطفا توضیح بدین برام و فرق بین این دو تا رو هر کی میدونه بهم بگه؟ یک تحقیقی در درس کلام داریم میخوام بهترین ها رو جمع کنم و ارائه بدم. ممنون میشم هر کی اطلاعات داره بفرسته
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 261 بازدید

پرسش
آیا بعد از مقاربت زن هم باید غسل کند؟ این که گفته می شود هر ترشحاتی از روی شهوت بیرون بیاید نجس است آیا برای زن هم همین طور است و باید غسل کند؟ آیا بعد از هر نزدیکی باید غسل کرد این درست است؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 269 بازدید

پرسش
شهید به چه کسی می گویند؟ آیا مردم نظامی و غیر نظامی عراق، ژاپن، آمریکا و ایران و ... که برای دفاع در جنگ کشته شدند شهید محسوب می شوند؟ تفاوت شهدای جنگ ایران با شهدای صدر اسلام چیست؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 276 بازدید

پرسش
سلام به هموطنان عزیزامروز که تو جنگل بودم یک مگس مدام دورم میپلکید و اذیتم میکرد خیلی کنجکاو شدم بدونم دلیل حکمت این موجود چیه چون پیامبر فرموده خلقت هر موجودی یک حکمتی داره میخوام بدونم حکمت این موجود مزاحم چیه
در انتظار پاسخ 0
1 سال 1 پاسخ 311 بازدید

پرسش
می خواستم بدانم چرا باید دین در سیاست دخالت داشته باشد؟ در جهان اسلام اندیشه جدایی دین از سیاست از سوی سه قشر مطرح شده است: 1. حاکمان جور که می خواستند جریان خلافت را به سلطنت تبدیل کنند .2. استعمارگران خارجی. 3. جریان روشنفکری بیمار  به شخصی نیازمندم که اولا جواب اولی رو بده و این سه مورد رو برام توضیح بده ؟
در انتظار پاسخ 0
1 سال 2 پاسخ ها 260 بازدید

می خوای از محبوب ترین سوالات مردم مطلع بشی!؟

 

برای دریافت سوالات بصورت ماهیانه به همراه پاسخ کافیه ایمیل خود را در زیر وارد نمایید

عالی بود حالا از سایت لذت ببر